DENİM TULUMLARIN SIRASI

Dolabın karşısında geçireceğiniz süreyi kısaltacak o parça, haberimizde.

Yaz mevsiminin gelişiyle mağazalarda hızla türeyen kot tulumların görev vakti geldi. Yazın 'Ne giysem?' sorusunu ortadan kaldırmak için en büyük destekçilerinizle tanışmaya hazır mısınız?

Nasıl derseniz; bu tulumların sağladığı üç kolaylıkla başlayabiliriz mesela: Stil, konfor, esneklik.

- Şöyle ki, bu tulumlarla kötü görünmeniz pek mümkün değil. Çünkü bu tulumlarla en fazla, aşırı sevimli durabilirsiniz o kadar. E bu durum sizi çok da rahatsız etmez herhalde?

- Sıcaklarda üstünüze yapışan parçaların yanı sıra hiç böyle bir problemi olmayan bu parçalar, bir de havadar. Üstelik spor ayakkabılarla birlikte de çok hoş görünüyor. Yani vücudunuzun yanında, konforu ayaklarında da sürdürmek isteyenler için ideal.

- İster beyaz, ister mavi, ister siyah kot olsun; bu tulumlarla her yere gitmek de mümkün. Mesela çizgili tişörtünüz ve beyaz spor ayakkabılarınızla ofise gidebilirsiniz. İş çıkışında gideceğiniz etkinliğe giderken şık bir güneş gözlüğü ve boynunuza bağlayacağınız kırmızı bir fular yeterli.

- Yok ben gecelere akacağım diyorsanız, o da kolay! Ayakkabıları topuklularla değiştirip, koyu renkte bir ruj sürün ve Voila! Denim tulumunuzun tüm artılarıyla güzelleşecek geceye hazırsınız!

Herkes bu tulumun cazibesine kapılmadan elinizi çabuk tutup, bir tanesini mutlaka gardırobunuza eklemelisiniz. Hatta öncesinde, galerimizde sizin için seçtiğimiz tulumları ziyaret edebilirsiniz.

Etİketler