DESA SOĞUK KIŞ GÜNLERİNE ŞIKLIK KATIYOR

Dinamik, özgün, kaliteli ve elegan tasarımları ile dikkat çeken Desa’nın kış koleksiyonu soğuk kış günleri için tüm aradıklarınızı sunuyor.

Soğuk kış günlerinde şıklığından ödün vermek istemeyenler için kapitone montlar, kürkler, kürk yakalı paltolar ve deri ceketler, pardesüler sunan Desa’da şık kombinler bulabileceksiniz. Bu sezonun trendlerini yansıtan tasarımların sunulduğu koleksiyon kabartmalar, eskitmeler ve  hayvan baskılı desenleri de deri üzerinde sunuyor. Sezonun öne çıkan trendi püskül detaylar ise hem ceketler hem de çantalarda.Sezonun en trend deri ürünlerini kombinleyeceginiz şık ve kaliteli DESA  ayakkabılarda bu sezon iddialı. Kürk detaylar ve dumanlı nubuk efektlerin uygulandığı kalın tabanlı ayakkabılardan, zımba ve metal detaylı şık bootie’lere, yılan derisinden western'e ve işlemelere kadar en moda tasarımların uygulandığı çizmelerle bu yılbaşı kutlamalarında mükemmel kombinler yaratacaksınız.

Desa'da ister kendiniz, isterse sevdiklerinize özel hediyeler için hayallerinizin ötesinde tasarımlar bulacaksınız. Çantalardan, cüzdanlara, anahtarlıklardan binlerce alternatif DESA’da.

Modanın son trendlerini yakından takip edenlerdenseniz tüm Desa mağazaları ve www. desa.com.tr adresi birbirinden özel tasarımları ile sizleri bekliyor.