DESA YENİ SEZONDA RENAGARENK BİR YOLCULUĞA DAVET EDİYOR

Desa İlkbahar-Yaz sezonunda zamansız bir koleksiyona imza atıyor.

Desa’nın 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda birbirinden renkli üç tema göze çarpıyor. Yeni sezonun, keşfe açık, trend ve renkli bu temaları; Restatement, Accepted Comfort, Craft Touch. 

Bej, taba rengi, narçiçeği (poppy) ve bebek mavisinin enerjisiyle başlayan yolculuk, gündüz ve gece hayatının stil kodları ve sokağın konforlu ruhuna uyum sağlayan doğallık hissine ve özel el işçiliğini vurgulayan elegan detaylara doğru devam ediyor.

RESTATEMENT: DOĞADAN İLHAM ALAN HASSAS BİR HİKAYE

Doğa ile insan arasında yeniden bağlantı kurma dürtüsünün ilham verdiği; yeni yüzeyler, püsküller, origamik yapıların yer aldığı temada, minimalist silüetler de yerini koruyor. Restatement temasının en dikkat çeken parçası fonksiyonel kullanım sunan çift taraflı ceketler. Tamamen el işçiliği detayların göze çarptığı püsküllü çantalar ve 1970’ler esintili retro detaylar var. Temanın renkleri, bej, taba, beyaz, narçiçeği (poppy), bebe mavi.


ACCEPTED COMFORT: MODERN DOĞALLIĞA ÖVGÜ 

Hem gündüz ve gece hayatının stil kodlarına, hem de sokağın ruhuna uyum sağlayan bu temada göz kamaştıracağınız kombinler yaratacaksınız. Zengin renk seçeneklerinin hâkim olduğu temada pudra, haki, bej,  gümüş, altın ve platin metalik, siyah ve bebek mavisinin enerjisi göze çarpıyor. Vintage etkilerin görüldüğü sandaletler bu kez kare formlarda çıkarken onlara eşlik edecek geometrik form ve kroko baskılardaki micro bag çantalar dikkat çekiyor. Astarsız Ultra hafif Trençkotlar ise bu sezon vazgeçilmeziniz olacak.

CRAFT TOUCH: ZAMANSIZ ŞIKLIK 

Desa’ya özgü ince zanaatkâr el işçiliklerinin öne çıktığı temada yer alan zamansız parçalar ile şıklığınıza zarif bir dokunuş ekleyin. Koyu gri, uçuk gri, sarı, pudra, siyah ve beyaz renklerin hâkim olduğu kreasyonun detaylarında kullanılan özel el işçiliği; ayakkabı ve çantaları zamansız tasarımlarla bir araya getiriyor.