DIOR’UN YENİ ‘LADYLIKE’ TANIMI

Kat Graham, Ruth Bell, Angelababy gibi isimler Dior’un yeni Lady Dior kampanyasında farklı ‘hanımefendi’ tanımlarını inceliyorlar!

Zamansız ve ikonik Lady Dior, tıpkı günümüzün kadınları gibi durmadan kendini yeniden yaratmaya devam ediyor. Kadınlığa bir övgü olarak bu modern manifesto her kişiliğe uygun. Doğal ve sofistike bir amblem olan Lady Dior, kendine güvenen, yaş almayan, yaratıcı ve özgür ruhlu bir tutumu yansıtıyor. Fotoğrafçı Joan Braun tarafından çekilen yeni kampanyada, moda evinin arkadaşları klasik veya renkli sanat eserlerden ilham alan, elde tutulan veya omza takılan, en sevdikleri Lady Dior çantası ile poz veriyor. 

Lineisy Montero, Evelyn Nagy ve Olympia De Greece yeni Lady Dior kampanyasında (Dior)

Onlar sanatçı, model, oyuncu, dansçı veya şarkıcı hatta bazen aynı anda hepsi! Etkili, kararlı ve büyüleyici yüzlerin isimleri; Ruth Bell, Angelababy, Adesuwa Aighewi, Sun Yihan, Anne Nakamura, Wang Likun, Kat Graham, Wanwan Lei, Olympia De Greece, Lineisy Montero, Alisha Nesvat, Evelyn Nagy, Sara Grace Wallerstedt… Teker teker, farklı kişiliklerine yansıtırlarken, çok yönlü hassasiyetlerini ve kendilerine göre cüretkar ve zerafetin birleşimi olan ‘hanımefendi’ tanımını yansıtıyorlar.