DISNEY X STUART WEITZMAN İŞ BİRLİĞİ

Mickey ve Minnie Mouse, Stuart Weitzman ayakkabılarına taşındı!

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 10 Ağustos 2022
DISNEY X STUART WEITZMAN İŞ BİRLİĞİ Stuart Weitzman

Disney karakterlerinden daha ikonik bir şey düşünemiyoruz. Çocukluk anılarımızı yaratan, evin içinde prenses kıyafetleri ile döndüren, biraz da beyaz atlı bir prensi beklememize sebep olan Disney filmleri, son yıllarda moda sektöründe de yerini belli ediyor. Dünyanın en lüks markaları ile iş birlikleri yapan Disney, şimdi ise Stuart Weitzman ile partnerliğini duyuruyor. Sınırlı sayıda satışa sunulacak olan Disney x Stuart Weitzman kapsül koleksiyonu, ayakkabı markasının ikonik silüetlerini Swarovski işlemeleriyle Mickey ve Minnie Mouse karakterleri ile buluşturuyor. “Benim için bu iş birliği ikonları kutluyor” diyen Edmundo Castillo, “Bu Disney hayranlarını ve Stuart Weitzman severleri buluşturuyor; her zamansız parça giyene özgüvenle hayal kurması için ilham kaynağı oluyor” diye ekledi. 

‘Magic at the Movies’ adlı bir kampanya ile duyurulan kapsül koleksiyon, New York’taki Angelika sinema salonunda çekildi. Lindsay Wixson’un yer aldığı kampanyada, arka planda Mickey ve Minnie Mouse görünürken, Wixson ve ikonik Disney karakterleri çarpıcı dramatik pozlar verdi.

15 Ağustos'ta stuartweitzman.com'da ve Stuart Weitzman butiklerinde satışa sunulacak olan koleksiyon şimdiden koleksiyonerlerin listesine eklendi!


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.