EDİTÖRLERİN GÜNDEMİ

Yepyeni bir hafta ve dolu bir gündem! Bakın editörlerimiz bu hafta ne yapacaklar

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Mart 2014
EDİTÖRLERİN GÜNDEMİ
Bugün başlayan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul- Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası, hepimizin programının en üst sırasında yer alıyor. Tabii buna hepimizin sizler için dopdolu bir nisan sayısı hazırlama telaşı da eklenince programlar tempo kazanıyor... İşte editörlerin yeni haftası...

IŞIN GÖRMÜŞ-YAYIN DİREKTÖRÜ


"Tüm hafta Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'na katılan genç tasarımcıların defilelerini takip ediyor olacağım. Çarşamba sabahı Karaköy Kılıç Ali Paşa Hamamı'nda Fransız ELLE dergisiyle çekimim var. İstanbul'un tarihi yerleriyle ilgili bir çekim olacak. Travelle için seçilen şehirlerden biri İstanbul. Çekim de bunun için. Buna ek olarak toplantılarım ve akşamları da katılmam gereken davetler var."

MELİS AĞAZAT-MODA DİREKTÖRÜ


"Bugün saat 11.00'de Bebek'te, burada olan ELLE France ekibi benimle bir röportaj yapacak. Ardından Nişantaşı'nda iki toplantım var. Sonra da Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'nda koleksiyonlarını sergileyecek olan Deniz Berdan ve Atıl Kutoğlu'nun şovları icin Antrepo yolu..."

HAFİZE ÇELİKTÜRK-MODA EDİTÖRÜ 


"ELLE Nisan sayısı için gerçekleştireceğim moda çekimi için çalışıyor olacağım. Ayrıca ELLE Dijital için yapacağımız keyifli projelerin ön hazırlıklarına başlayacağım. Tabii bir yandan da Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'nın takibinde olacağım."

(SOLDA: Geçen sezonun İstanbul Moda Haftası'ndan Janucha defilesi kapanış anı)~ SELİN MİLOŞYAN-GÜNCEL HABERLER EDİTÖRÜ 
"İsimlerini hiç duymamış olabilirsiniz ama özellikle yarının moda dünyasını onların şekillendireceğinden emin olabilirsiniz. Bu hafta Fransız, Belçikalı, İngiliz, Koreli, Çinli genç nesil yeni tasarımcılar haberim üzerinde çalışıyor olacağım. Finlandiyalı Satu Maaranen, Belçikalı Christian Wijnants, Çinli Yiqing Yin (Solda) ve daha nice yetenekli tasarımcıyla tanışmaya hazır olun!?Bu hafta ayrıca projeleriniz için fon bulmanızı, tanıtım ve ön satış gerçekleştirmenizi sağlayan bir platform olan fongogonun kurucularından İsveçli Louise Westerlind'le bir röportaj yapacağım. Son olarak editörlüğünü yaptığım Radar sayfalarındaki müzik, sinema, kültür, kitap ve televizyon sayfaları üzerinde çalışmaya başlayacağım. "

SUZAN YURDACAN- KONULAR EDİTÖRÜ 
"Bu hafta pazartesi ve perşembe günleri ELLE Marriage eki için dört kişiyle çok nostaljik bir çekimim var. Bu dergideki en yoğun haftamız: Çekimler, röportajlar, sayfalar.... O yüzden İstanbul'da moda haftası olmasına rağmen maalesef sadece üç-dört defileyi izleyip gerisini elle.com.tr üzerinden takip edeceğim. Herkese iyi haftalar. Sıkı giyinin! Kış geri döndü..."

YASEMİN DİZDAR – ALIŞVERİŞ EDİTÖRÜ
"Bu hafta dergimizin Marriage ekindeki işlerimi bitirip derginin ürün çekimlerine başlayacağım. Ardından da yoğun bir Shopping Book süreci başlayacak. Soluklanmak istediğim anlarda da moda haftasında görülmem mümkün!" ~ EBRU KILIÇOĞLU-ELLE DİJİTAL YAYIN YÖNETMENİ 


"Bizim açımızdan oldukça yoğun bir hafta bitiyor, bir o kadar yoğun ve önemli bir başka hafta daha başlıyor. Bu hafta hem websitemizin sizlere daha etkili bir biçimde ulaşmasını sağlamak için eğitim toplantılarına katılacağım hem de Türkiye'nin en önemli organizasyonlarından bir olan - Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'nı takip edeceğim. Hafta şimdiden her güne iki toplantı ve bol gündem malzemesiyle başlıyor."

GÜLŞAH ÖZTÜRK – ELLE DİJİTAL STİL EDİTÖRÜ


"New York, Paris, Londra, Milano ve şimdi de İstanbul! Moda haftaları tam gaz devam ediyor. İstanbul'da olmayanlara ve defilelere katılamayacaklara da buradaki atmosferi hissettirmek için sıkı bir çalışma temposu belirledik kendimize!?


Ben bu hafta sadece defilelere gitmekle kalmayacağım, koleksiyon hazırlayan tasarımcılarla önden kısa röportajlar gerçekleştirip bizi nelerin beklediğini sizlerle paylaşacağım. Ve tabii her zaman olduğu gibi sokaklar da podyumlar kadar renkli olacak. Çoğu zaman da fotoğrafçımızın yanında olup, en dikkat çekici stilleri sizler için  çekeceğiz."

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.