EDİTÖRLERİN GÜNDEMİ

Yepyeni bir hafta ve dolu bir gündem! Bakın editörlerimiz bu hafta ne yapacaklar

Bugün başlayan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul- Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası, hepimizin programının en üst sırasında yer alıyor. Tabii buna hepimizin sizler için dopdolu bir nisan sayısı hazırlama telaşı da eklenince programlar tempo kazanıyor... İşte editörlerin yeni haftası...

IŞIN GÖRMÜŞ-YAYIN DİREKTÖRÜ
"Tüm hafta Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'na katılan genç tasarımcıların defilelerini takip ediyor olacağım. Çarşamba sabahı Karaköy Kılıç Ali Paşa Hamamı'nda Fransız ELLE dergisiyle çekimim var. İstanbul'un tarihi yerleriyle ilgili bir çekim olacak. Travelle için seçilen şehirlerden biri İstanbul. Çekim de bunun için. Buna ek olarak toplantılarım ve akşamları da katılmam gereken davetler var."

MELİS AĞAZAT-MODA DİREKTÖRÜ
"Bugün saat 11.00'de Bebek'te, burada olan ELLE France ekibi benimle bir röportaj yapacak. Ardından Nişantaşı'nda iki toplantım var. Sonra da Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'nda koleksiyonlarını sergileyecek olan Deniz Berdan ve Atıl Kutoğlu'nun şovları icin Antrepo yolu..."

HAFİZE ÇELİKTÜRK-MODA EDİTÖRÜ 
"ELLE Nisan sayısı için gerçekleştireceğim moda çekimi için çalışıyor olacağım. Ayrıca ELLE Dijital için yapacağımız keyifli projelerin ön hazırlıklarına başlayacağım. Tabii bir yandan da Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası'nın takibinde olacağım."

(SOLDA: Geçen sezonun İstanbul Moda Haftası'ndan Janucha defilesi kapanış anı)