Edwards, Kendi Adını Taşıyan İlk Koleksiyonunu Sundu

En kaliteli kumaşlara kusursuz işçilikle hayat veren Edwards, 30 yılı aşkın tecrübesini yeni bir vizyonla sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Kasım 2023
Edwards, Kendi Adını Taşıyan İlk Koleksiyonunu Sundu

Zamansız ve kaliteli giyim tarzını yansıtan Edwards, kendi adını taşıyan ilk koleksiyonu ile yepyeni bir serüvenin kapılarını açtı. Rafine zevklerin tasarımla hayat bulduğu Edwards koleksiyonu, modern erkeğe hitap eden casual ve klasik giyim ürünleriyle dikkat çekiyor.Günümüzün renkli ve dinamik çizgilerinden vazgeçmeyenler için hazırlanan activewear ve coastal kategorileri de rahatlığı ve canlı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kişiselleştirilmiş giyimden vazgeçmeyenler ise Edwards’ın özel dikim hizmeti ile ayrıcalıklı bir deneyimle buluşuyor.


Dünyanın en iyi kumaşlarının kusursuz işçilikle buluştuğu koleksiyonda yer alan her bir parça, centilmenlerin dolabının vazgeçilmezi olacak. Loro Piana, Reda, Vitale Barberis Canonico, Fratelli Tallia di Delfino gibi premium kumaş markalarının kumaşları ile hazırlanan ceketler, Edwards’ın ayrıcaklıklı ürünleri arasında yer alıyor. Her daim giyimine önem veren erkeklerin tercihi Non-Iron gömlekleri tamamlayacak, kaşmir triko, İskoç Shetland kazaklar, kadife pantalonlar ve su itici özellikli montlar ise sezonun en özel parçaları arasında dikkat çekiyor. Deri ayakkabı, çanta ve cüzdan çeşitlerinin yanı sıra organik pamuk kumaşların kullanıldığı t-shirt ve iç giyim ürünleri ile de giyim dolabının ihtiyacı olan her parçayı bir arada sunuyor.


Edwards, İstanbul’da Zorlu Center, Akasya AVM, Akmerkez, Optimum AVM ve Kalamış Marina; Ankara’da Panora AVM, Antalya’da Land of Legends mağazaları ile tarzına özen gösteren centilmelerin favori markası olmaya devam ediyor. 

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.