ELİDOR’LA GECEYE KATILIYORLAR!

Elidor'un facebook oyunu ELLE Style Wars'la ELLE Style Awards'a katılıyorlar.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Aralık 2014
ELİDOR’LA GECEYE KATILIYORLAR!


Bu sene beşincisi gerçekleşecek olan ELLE Style Awards'a çok kısa bir süre kaldı. Herkesin gözü ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek ve stillerin ödüllendirileceği bu gecede...

Geceye katılmak isteyen ELLE okurları  www.ellestyleawards.com üzerinden oylarını kullanmaya devam ederken Elidor da, son derece eğlenceli bir yarışma düzenledi. Elidor'un facebook sayfası üzerinden gerçekleşen yarışmada takipçiler karşılarına çıkan farklı stil önerileri arasından seçimlerini yaparak ön elemeyi geçmeye ve 15 şanslı yarışmacı arasında yer almaya çalışıyor.

Elidor'un facebook/elidorturkiye sayfasındaki ELLE Style Wars adını taşıyan eğlenceli uygulamayı tamamlayanlar arasından yapılan değerlendirmede, bloggerların kendi tarzına yakın bulduğu 15 takipçi, ELLE editörleri ve jüri karşısında kendi tarzlarını konuşturarak halk oylamasına sunulacak son 6 isimden biri olma şansını yakalıyordu.

Elidor Facebook sayfası üzerinden halk oylamasına sunulan 6 farklı stil sahibi yarışmacıdan 3'ü stil gecesinde Elidor'un davetlisi olmaya hak kazanıyordu... İşte bu yarışmaya katılarak kazanan takipçiler belirlendi ve ELLE editörleri eşliğinde stilleri hazırlandı. Şanslı isimler Leman Akpınar, Selin Akdeniz ve Meltem Salkır 05.Aralık.2014'te Zorlu Center Raffles'da gerçekleşecek geceye katılma hakkını kazandı. 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.