Elızabeth Hurley

Liz Hurley, evliliğini, çocuğunu, kariyerini ve güzellik sırlarını anlattı.

ELLE: Gelecek planlarınız neler? Daha fazla çocuk, daha fazla filme prodüktörlük yapmak, komedi oyunculuğu, moda endüstrisinde büyük bir çıkış yapmak... Sizinle ilgili şok bir haber var mı?    
LİZ HURLEY: İspanyol markası Mango için hazırladığım beachwear (plaj giyimi) koleksiyonunu yeni bitirdim. Bana bir de takı koleksiyonu hazırlamamı önerdiklerinde, çok heyecanlandım. Beachwear koleksiyonu harika oldu ve çekimlerini de bitirdik. Eğer çocuk sahibiyseniz film çekmek gerçekten zor ve uzun zamandır film çekmediğim de doğru. Şu sıralar reklam anlaşmalarına konsantre oldum, ayrıca çiftliğim ve kendi kurduğum beachwear şirketiyle ilgileniyorum. Bütün bu işleri yaparken çoğu zaman oğlumun uygun olduğu saatlere denk getiriyorum.

ELLE: Dünyanın en muhteşem adamlarıyla çıktıktan sonra, bunlardan biriyle evlendiniz. Evlilik hayatı nasıl? Bizim gibi sıradan insanlarınkine benzeyen sıradan bir evliliğiniz mi var, yoksa sıradışı mı? Eğer öyleyse eşiniz Mr. Arun Nayar ile nasıl tanıştınız?   
L.H.: Ortak arkadaşlarımız tarafından Londra'da bir restoranda tanıştırıldık ve aramızda hemen bir çekim oluştu, benim açımdan kesinlikle öyleydi! Her ikimiz de neredeyse on iki yılı aşkın bir süredir kimseyle ‘çıkmıyordu' ve ilişkimizin başlangıcı çok komikti, kendimizi becereksiz teenager'lar gibi hissediyorduk. Ancak hemen çok iyi anlaştık ve aramızda çok hoş bir bağ gelişti, ki bu durumu çok fazla insanla yaşayamazsınız. İlişkimizin ikinci ayında Arun St. Moritz'de geçirdiği bir spor kazasında omzunu ve bileğini kırdı ve ben de ona baktım. İşte o zaman ilişkimizin ne kadar özel olduğunu da fark ettim.