ELIZABETH TAYLOR İLHAMLI MÜCEVHERLER

Tophilss Diamond New York, Beverly Hills, Milano ve Paris'ten sonra İstanbul'da.

Size kendinizi Elizabeth Taylor kadar asil, eşsiz ve özel hissettirmeyi amaçlayan Tophilss Diamond son koleksiyonuyla Türkiye'de. Üstelik markayı cazip kılan tek özellik bu değil: Tüm tasarımlar organik!

Tüm mücevherlerin laboratuvar ortamında özel teknolojiyle üretildiği marka son koleksiyonunda 60'lara, 70'lere damgasını vurmuş Klasik İngiliz kraliyet mücevherlerinin çizgilerinden esinleniyor.

Doğaya zarar vermeyen, özel bir teknolojiyle gemologlar tarafından üretilen Tophills Diamond tasarımları, New York, Beverly Hills, Milano ve Paris'ten sonra İstanbul Akaretler'deki ilk showroom'undan randevuyla satışa sunuluyor. Bu sizi korkutmasın; benzerlerine oranla fiyatları da oldukça uygun. Yarı değerli mücevher sınıfına giren markanın fiyatları, 100-5.000 Dolar arasında değişiyor.

3C özellikli pırlanta taşları, dünyanın en hafif ve sert madeni olan titanyum kalıp üzerine, özel 5/8 inch kalınlığında altın içeren mücevher montürlerine kusursuz işçilikle elde mıhlanıyor. Markanın dikkat çeken modellerinden birkaçını ilerleyen sayfalarımızda bulabilirsiniz.