ELLE MART SAYISI ÇIKTI!

ELLE MART SAYISI ÇIKTI!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 26 Şubat 2014
ELLE MART SAYISI ÇIKTI!
<#text>Yeni imajı, dopdulu içeriği ve aksesuvar ekiyle ELLE Mart sayısı bayiilerde!


<#text>


<#text> Kapağında dünyanın en çok kazanan mankeni Joan Smalls'un yer aldığı, ilkbahar-yaz trendlerini en ince ayrıntısına kadar inceleyen Mart sayımızda bu ay da birçok ünlü ismi konuk ediyoruz.


<#text>


<#text> Erkek stili diyince akla ilk gelen isimlerden, İtalyan tarzını en iyi yorumlayanlardan Lapo Elkann'ın stili merceğimiz altında! Stiliyle dikkat çeken bir başka isimse sade ve zarif duruşuyla Edwina Sponza: Modern sanata, mücevherlere ve haute-couture'e olan tutkusunu konuştuğumuz Sponza'yla kendi evinde harika bir de küçük çekim de yaptık. Hepsi ve daha fazlası ELLE Mart sayımızda!


<#text>


<#text> Bu ay dergiye hakim olan 70'ler ruhu hem moda çekimlerimizde hem de moda konularımızda kendini hissettiriyor. Yaklaşan Oscar ödüllerinin en güçlü adaylarından American Huste – Düzenbaz'dan ,ilham alarak yaptığımız moda çekimini filmi kadar beğeneceğinize eminiz!


<#text>


<#text> Bir güzel haberimiz daha var: Bundan tam bir yıl önce başladığımız tablet dergi edisyonumuz bu ay birinci yaşını kutluyor. Apple App Store'da 2013'ün en iyi uygulamaları arasında yer alan dijital dergimiz, bu aydan itibaren Android sistemli tabletlerde ve telefonlarda da yer alacağını belirtelim. 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.