ELLE VE BRAUN’DAN EĞLENCELİ YARIŞMA

Size ilham veren kadın kim? Hikayenizi yazıp paylaşın, güzel ödüller kazanın!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Nisan 2014
ELLE VE BRAUN’DAN EĞLENCELİ YARIŞMA
ELLE, Braun ile birlikte hepimizi yaratıcılığa teşvik eden yepyeni bir yarışmaya imza atıyor. Yarışmada yapmanız gereken çok basit: Öncelikle pozitifliği ve tavsiyeleriyle size ilham veren kadını belirleyin... O kadın herhangi biri olabilir. Hayata farklı gözlerle bakmanızı sağlayan, tavsiyeleriyle ilham veren biri. Anneniz, kız kardeşiniz, arkadaşınız, öğretmeniniz, iş arkadaşınız ya da belki de hiç tanışmadığınız ama düşünceleriyle sizi etkileyen biri...


Ardından, seçtiğiniz bu kadının tavsiyelerinden nasıl ilham aldığınızı ve bu kadınların sizi nasıl değiştirdiğini kaleme alın ve yazdıklarınızı [email protected] adresine mail atın.


Gelen başvurular arasından yapılan değerlendirme sonucunda, hem yazdıklarınız  www.elle.com.tr'de yayınlanacak hem de birbirinden güzel ödüller kazanma şansı yakalayacaksınız.


Özetle: Hikayenizi yazın, ödülü kazanın ve #özgürolun!

ÖNEMLİ NOT: Lütfen, yarışmamıza katılmadan önce, ekte yer alan 4 sayfalık katılım koşullarını okumayı ihmal etmeyin!~ GENEL KATILIM ŞARTLARI

1- Özgür Olun Hikayenizi Paylaşın Yarışması, katılımcıların sadece DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş. (“DB”)bünyesinde yer alan Elle Dergisine ait [email protected] mail adresi üzerinden 25.04.2014 – 15.06.2014 tarihleri arasında yapacakları müracaat ile katılımın sağlanacağı ödüllü bir yarışmadır. 2- 
Her bir katılımcı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde işbu yarışmaya katılabilirler.


* Katılımcılar 25.04.2014 – 15.06.2014 tarihleri arasında işbu yarışmaya katılabileceklerdir.


* Katılımcılar öncelikle ilham adıkları kadınları, iş veya yakın arkadaşlarını, neden ilham adıklarını, nelerden etkilendiklerini, bu kadınların onların hayatını nasıl etkilediğini anlatan ilham hikayelerini Elle Dergisine ait [email protected] mail adresi üzerinden;


Ad- soyad- cep telefonu- ev adreslerini de belirtmek suretiyle gönderimlerini yapmaları gerekmektedir. Başvuru için mecburi olmamakla birlikte, dileyenler başvuru metni yanında hikayelerini anlatan bir fotoğraf da paylaşabilirler. Katılımcıların bilgileri herhangi bir üçüncü parti ile paylaşılmayacaktır.

3- Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş ve/veya T.C. vatandaşı olma zorunluluğu bulunmaktadır. 18 yaşından küçüklerin, yarışmaya velileri ve/veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmaları veya katılmalarından DB sorumlu tutulamaz böyle bir durumda 18 yaşından küçük olup dereceye giren katılımcıların ödülleri verilmeyecektir.

4-  DB editörleri ve BRAUN markası tarafından oluşturulacak juri tarafından yapılacak değerlendirmeler sonucunda en yaratıcı ve/ya ilham verici paylaşımı ile kazananlar aşağıdaki usullerde belirlenecektir.


*Jüri, 25 Nisan – 15 Haziran 2014 yarışma süresi boyunca her hafta 10 katılımcı ve paylaştığı hikayeleri seçececektir. Her hafta seçilen işbu katılımcılar Braun Marka Braun Silk-épil 7929 SkinSpa Epilatör ve Sonic Peeling Sistemi + Yüz Temizleme Cihazı kazanacaklardır.


*25 Nisan – 15 Mayıs 2014 tarihleri arasında paylaşımda bulunan katılımcılar arasından juri tarafınca belirlenen en yaratıcı/ilham verici 3 hikayenin sahibi; aşağıdaki ödülleri kazanacaktır:


1. Kişi: Braun Silk-épil 7979 SkinSpa Epilatör ve Sonic Peeling Sistemi + Yüz Temizleme Cihazı ve en yakın bir arkadası ile Braun tarafından düzenlenecek özel partiye katılma hakkı


2. Kişi: Braun Silk-épil 7929 SkinSpa Epilatör ve Sonic Peeling Sistemi + Yüz Temizleme Cihazı ve en yakın bir arkadası ile Braun tarafından düzenlenecek özel partiye katılma hakkı


3. Kişi: Braun Silk-épil 7569 Epilatör ve Sonic Peeling Sistemi + Yüz Temizleme Cihazı ve en yakın en yakın bir arkadası ile Braun tarafından düzenlenecek özel partiye katılma hakkı


*16 Mayıs – 15 Haziran 2014 tarihleri arasında paylaşımda bulunan katılımcılar arasından jüri tarafınca belirlenen en yaratıcı/ilham verici 3 hikayenin sahibi Braun Pozitivite Koçu ile yapılacak etkinlikten yararlanma hakkı kazanacaktır.~ 5- Kazananların isim ve soyadları www.elle.com.tr web sitesinde haftalık olarak duyurulacaktır. Katılımcılar, yarışma sonuçlarını öğrenmek için www.elle.com.tr'yi takip etmeyi kabul etmiş sayılırlar. Kazanan kişilerin 30 gün içerisinde iletişime geçmemesi halinde, yarışma sonucunda hiçbir hak iddia edemezler.

6- Katılımcıların ödül kazanabilmek için doğru iletişim bilgilerini vermeleri gerekmektedir.

7- Katılımcılar, birden fazla başvuru yapabilirler, her bir kişi en fazla 1 kere ödül kazabilir. Her bir kişi, tek bir e-mail hesabı ile yarışmaya başvurabilir.

8- Hileli veya şüpheli davranışlarda bulunan, gerçek iletişim bilgisi vermeyen yarışmacıların ödül hakları iptal edilecektir. Katılımcılar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, yasaların ya da uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumları teşvik eden, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı, toplumca genel kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri içerik taşıyan hiçbir ileti veya bilgiyi iletemez. Bu tür bir gönderimlerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk münhasıran ileti veya bilgiyi gönderen katılımcıya aittir.~ 9- Katılımcılar [email protected] ile paylaştıkları içeriğin kendileri tarafından sağlandığını; DB ve Braun tarafından üçüncü şahıslara satılmadığı müddetçe yazılı basın, dijital veya sosyal medyada kullanılmasına izin verdiklerini ve bu tür bir kullanımdan dolayı hiç bir şekilde hak veya telif ücreti talep etmeyeceklerini kabul ederler.

10- DB, Braun markası için hizmet veren firmaların çalışanları ve P&G çalışanları yarışmaya katılamaz, katılsa da ödül kazanamaz.

11- Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.

12- DB ve Braun, verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini ve yarışma koşullarını yarışma süresinde dilediği zamanda, sebep belirtmeksizin ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını sahip tutar.~ 13- DB ve Braun, kampanya boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak, hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve ödül vermeme hakkını saklı tutar.

14- Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

15- Yarışmanın tüm yasal sorumlulukları kampanyanın düzenleyicisi olarak DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.'ye aittir.

16- Katılımcılar yukarıdaki belirtilen yarışma şartlarını kabul etmiş sayılırlar. Yarışma şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır. Bu koşullarda belirlenmeyen diğer hususlarda karar yetkisi, site ve yarışma içeriğinin tüm hakları münhasıran yarışmanın düzenleyicisi DOĞAN BURDA DERGİ YAYINCILIK VE PAZARLAMA A.Ş.'ye ait olacaktır.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.