ELLE Weekend heyecanı

ELLE Weekend heyecanı

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mayıs 2012
ELLE Weekend heyecanı
<#text>Bu yıl altıncı kez düzenlenen ELLE Weekend,  2012 yazına Antalya Hillside Su Otel'de “merhaba” diyor.  “Eat&Laugh&Play” konseptiyle 18-20 Mayıs tarihlerinde düzenlenen organizasyon moda, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.


<#text>  


<#text> Benzersiz bir karşılama ve hediyeler eşliğinde davetlilerini Hillside Su Otel'de karşılayan ELLE Weekend'e Wings'in düzenlediği “Destinations by Wings” ve Perwoll'ün düzenlediği“Göz Alıcı Renkler” partileri damgasını vurdu. Smirnoff'un eşsiz kokteylleriyle tatlanan happy hour'lar ELLE Weekend'i hareketlendirdi. Wings'in düzenlediği partide şanslı bir kişi Güney Amerika seyahati kazandı. 


<#text>  


<#text> KIA'nin facebook kiosklarında ELLE Weekend süresince fotoğraflarını paylaşan davetliler aynı zamanda KIA ile benzersiz bir test sürüşü gerçekleştirdiler. 


<#text>  


<#text> Ünlü isimler, L'Oreal Paris'in makyözlerinin sihirli elleriyle geceye hazırlandı. H&M tarafından giydirilen ELLE Weekend kızları göz alıcıydılar.


<#text>  


<#text> Cooking Atelier'de Hillside Su Otel'in şefiyle birlikte pizza pişiren ünlüler aynı zamanda trambolin ve Zumba etkinlikleriyle “Eat&Laugh&Play” konseptinin hakkını verdi.


<#text>


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.