ELLE Weekend heyecanı

ELLE Weekend heyecanı

Bu yıl altıncı kez düzenlenen ELLE Weekend,  2012 yazına Antalya Hillside Su Otel'de “merhaba” diyor.  “Eat&Laugh&Play” konseptiyle 18-20 Mayıs tarihlerinde düzenlenen organizasyon moda, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismi bir araya getirdi.
 
Benzersiz bir karşılama ve hediyeler eşliğinde davetlilerini Hillside Su Otel'de karşılayan ELLE Weekend'e Wings'in düzenlediği “Destinations by Wings” ve Perwoll'ün düzenlediği“Göz Alıcı Renkler” partileri damgasını vurdu. Smirnoff'un eşsiz kokteylleriyle tatlanan happy hour'lar ELLE Weekend'i hareketlendirdi. Wings'in düzenlediği partide şanslı bir kişi Güney Amerika seyahati kazandı. 
 
KIA'nin facebook kiosklarında ELLE Weekend süresince fotoğraflarını paylaşan davetliler aynı zamanda KIA ile benzersiz bir test sürüşü gerçekleştirdiler. 
 
Ünlü isimler, L'Oreal Paris'in makyözlerinin sihirli elleriyle geceye hazırlandı. H&M tarafından giydirilen ELLE Weekend kızları göz alıcıydılar.
 
Cooking Atelier'de Hillside Su Otel'in şefiyle birlikte pizza pişiren ünlüler aynı zamanda trambolin ve Zumba etkinlikleriyle “Eat&Laugh&Play” konseptinin hakkını verdi.