ELLE’İN KONUĞU: PHARRELL!

ELLE'İN KONUĞU: PHARRELL!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Haziran 2014
ELLE’İN KONUĞU: PHARRELL!
<#text>ELLE İngiltere'nin özel sayısının konuğu hayranı olduğumuz ve birçok kez konuk ettiğimiz Pharrell Williams!


<#text>


<#text> Tabii konuk etmemiz için sadece şirin olması yetmez değil mi? Swarovski kristallerle dolu Stan Smith'ler, çiçekli böcekli Adidas'lar, Comme des Garçons'a özel yaptığı, albümüyle aynı adı taşıyan ‘Girl' isimli unisex parfümü ondan kopamayışımızın birkaç nedeni. 


<#text>


<#text> Tam da onun karakterine yakışır şekilde; renkli ve iç açıcı bir kapakta görüyoruz Pharrell'i. Bugün piyasaya çıkan ve sosyal medyada çok yankı bulan bu özel edisyonun kapağı şimdiden dillerden düşmüyor. Bu kadar yankı bulmasının tek nedeni Pharrell'in altın çağını yaşaması değil maalesef. Styling'de sanatçıda kullanılan kızıl derili şapkası, Amerikalıların hassas olduğu ırkçılık konusunu gündeme getirdi. Happy adlı hit şarkısını ‘Unhappy!' olarak değiştiren hayranlarının oldukça tepkili olduğunu sosyal medyayı takip edenler eminiz ki biliyordur.


<#text>


<#text> Biz bu aksesuarın kullanımını, Pharrell'in son zamanlarda kendisiyle özdeşleşen Vivienne Westwood şapkasına gönderme olduğunu düşünsek de konunun nereye varacağını merakla bekliyoruz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.