ELLE'in Uluslararası Misafirleri

ELLE'in Uluslararası Misafirleri

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Ağustos 2010
ELLE'in Uluslararası Misafirleri
İstanbul Fashion Week’e günler kala sizlere uluslararası ELLE edisyonlarından kimlerin İstanbul’a geldiğini duyurmuştuk: ELLE Amerika’dan Kate Lanphear, ELLE Uzak Doğu’dan Marie Therese Salloum ve Desiree Sadek, ELLE Belçika’dan Elsa Fralon, ELLE Hollanda’dan Cecile Narinx ve yine ELLE Amerika’dan Britt Aboutaleb. Peki editörler şu ana kadar IFW’yi nasıl yaşadı, neler yaptı? Neredeyse hepsi Salı geceki Koza finalini izledi, ardından hep beraber ELLE’in Reina’daki açılış partisine katıldı, tüm konuklarla birlikte eğlendi. Bu arada IFW’ye davet ettiğimiz blogger’lar da çoğu zaman editörlerimizle birilkte.

Çarşamba günü editörlerimizle birlikte Atıl Kutoğlu’nun defilesini izledik. Hemen yanımda oturan ELLE Belçika’dan Elsa'nın sürekli notlar tuttuğu gözümden kaçmadı. Defilenin ardından VIP Lounge’da kısa bir yemek molası verildi. Atıl Kutoğlu yorumlarımızı almak için yanımıza gelip tüm ELLE ekibini Swiss oteldeki “after party”ye davet etti. Yayın direktörümüz Işın Görmüş, yayın yönetmenimiz Işık Şimşek, tüm yabancı editör ve blogger’lar ile birlikte önce Swiss oteldeki davete katıldık, ardından İstanbul Modern’deki Dice Kayek Sergisi açılış ve kokteyline gittik. Editörlerimiz hem İstanbul Modern’i hem de Dice Kayek ve Hüseyin Çağlayan sergilerini gezdi ve çok beğendi. (Ufak bir ipucu: Kate Lanphear’in sergiyi gezerken çekilen çok özel karelerini ELLE Ekim sayısında görebileceksiniz.) Sonra ne oldu? İTÜ Taşkışla kampüsüne geri dönüldü ve Bora Aksu’nun İstanbul’daki ilk defilesi hep beraber izlendikten sonra ELLE’in Gümüşsuyu Topaz’daki özel yemeğine gidildi. Yemekte kimler vardı: Editörlerimiz, reklam ekibimiz, bizim ekip, pek çok moda tasarımcısı, Ece Sükan, Twigy’nin yaratıcısı Sinan Öncel... Yabancı konuklarımız müthiş Boğaz manzarasına bayıldı, bol bol fotoğraf çekti.

İki dipnot: Birincisi, yabancı editörlerimizin IFW’yle ilgili tüm yorumlarını, eleştiri ve önerilerini ELLE Ekim sayısında okuyacaksınız. Tabii tümünü çok özel karelerle destekleyeceğiz. İkincisi, İstanbul Fashion Week devam ettiğine göre, sizlerle paylaşacağımız detaylar da devam edecek. Takipte olun.

İstanbul Fashion Week Haberleri


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.