ELVEDA STAN MERHABA SUPERSTAR

ELVEDA STAN MERHABA SUPERSTAR

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 11 Şubat 2015
ELVEDA STAN MERHABA SUPERSTAR
Christian Dior ve Chanel'in yorumlarıyla, Couture elbiselerle bile uyumlu hale gelen sneaker'ların hayatımızdan çıkmaya niyeti yok. Aksine, sezonları bile hiçe sayarak tüm diğer ayakkabı modellerinin önünde dimdik duruyorlar.

Ünlü tasarımcıların ve müzik dünyasının popüler isimlerinin de spor giyim markalarıyla yaptıkları işbirlikleri sonrası hepimiz bu rahat ayakkabıları daha da güvenle giyiyoruz. Adidas'ın ilk olarak 1969 yılında satışa sunduğu 'Superstar' modeli, adının hakkını veriyor ve bu yıl, Pharrell Williams, David Beckham, Rita Ora ve Damian Lillard'ın yer aldığı kampanyasıyla Süper Star olmanın ne olduğunu anlatıyor.

Videoda yer alan ünlülerin her biri, Superstar'ın aslında düşündüğünüz şey olmadığını ortaya koyuyor. Pharrell için Superstar olmak: “Sosyal medyada takip edilme, beğeni veya paylaşım sayısı değil”. Rita Ora için ise: “Kırmızı halıda yürümek, röportaj vermek ve fanlara el sallamak değil.”

Markanın yetkilileri, Superstar'ın siluetini, sokak kültürünün oluşturduğunu söylüyor. Sokaklardan bizim favorilerimizden olan birkaç yoruma göz attıktan sonra, en yeni modellerine göz gezdirmeyi unutmayın. Hepsi galerimizde.

Üstte, Pharrel Williams'ın eşi Helen Lasichanh, Adidas jumpsuit'iyle iki gün önce gerçekleşen Grammy's 2015'te.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.