EMPORIO ARMANI CANLI İZLEYİN

Milan Moda Haftası bütün hızıyla devam ediyor. Bu tempoya ön sıradan dahil olun!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 21 Şubat 2014
EMPORIO ARMANI CANLI İZLEYİN<#text>


<#text> Giorgio Armani'nin kendi sözleriyle ‘Soyut ve gerçek arasında bir denge' olarak tanımladığı 2014 İlkbahar-yaz koleksiyonuna kavuşmaya çok az bir zaman kaldı... Herbiri denenmiş kalıplara ait, son derece giyilebilir ama aynı zamanda da bir asilzade elegansını yansıtan bu parçalar çok yakında mağazalarda yerlerini alacak...


<#text>


<#text> İşte onlara kavuşmayı beklerken, bu gün Giorgio Armani, Emporio markasıyla Milan'da podyumda olacak ve 2014-15 Sonbahar/kış koleksiyonunu tanıtacak. Mümkün olduğu kadar nabzını tutmaya çalıştığımız moda haftalarının İtalya ayağının en önemli şovlarından biri olan Emporio Armani defilesi, saat 12.30'da  www.elle.com.tr'den canlı olarak yayınlanacak.


<#text>


<#text> Ünlü tasarımcının nasıl bir sahne planladığını bilmiyoruz. Öte yandan 2014 İlkbahar-yaz podyumundaki görkemli havayı hatırlayacak olursak beklentilerimiz yüksek diyebiliriz... Özetle, Emporio Armani defilesini ön sıradan izlemek için 12.30'da bu sayfaya bekliyoruz:


<#text>


<#text>

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.