EN SEKSİ ASKER

EN SEKSİ ASKER

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Temmuz 2015
EN SEKSİ ASKER
İtalyan iç çamaşırı markası İntimissimi'nin yeni yüzü, 21 yaşındaki İsrailli model Shlomit Malka'yla tanışmak ister misiniz? Belki de onu zaten tanıyorsunuz. Malka'yı daha önce Ralph Lauren, L'Oreal ve Schwarzkopf gibi markaların kampanyalarında görmüştük. Şimdiyse Irina Shayk, Bar Refaeli ve Barbara Palvin gibi isimlerin yerini alıyor ve Intimissimi'nin yeni yüzü oluyor.

Güzelliği ve seksiliği ile çok konuşulan Malka, bir gün model olabileceğini hiç düşünmemiş. Bir ajanstan modellik teklifi gelmeden önce de zaten, tamamen farklı bir alanda, İsrail ordusunda askerlik yapıyormuş. Daha sonra ordudan izin alıp modelliğe başlayan Malka, askerlik ve modellik gibi bambaşka iki mesleği birleştirmeyi başarmış.

PEKİ NASIL KEŞFEDİLMİŞ?


Kişisel Facebook sayfasındaki fotoğraflarının beğenilmesi üzerine modellik teklifi alan Malka, her şeyin tesadüf eseri geliştiğini ama sonuçtan çok memnun olduğunu söyledi. Malka'nın hikayesinden etkilenen Intimissimi de, #ImAStory kampanyasını başlattı. Intimissimi, kampanya dahilinde, model değil hayatın içinden kadınlar aradığını söylüyor. Eğer siz de, Malka gibi Intimissimi'nin yüzü olmak istiyorsanız 15 saniyelik Instagram videonuzu ya da fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. Hashtag #ImAStory 'yi eklemeyi unutmayın.

Shlomit Malka'nın Intimissimi videosunu izlemek için;


https://instagram.com/p/4B6TM8yP5T/

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.