ETRO’DAN BODRUM’A ÖZEL KAPSÜL KOLEKSİYON

Etro’nun Bodrum için özel olarak tasarladığı, sınırlı sayıda üretilen Etro Beach Bodrum Koleksiyonu Beymen Resort Mandarin Oriental’de...

Ünlü İtalyan moda markası Etro, 2021 yazını Türkiye’den Bodrum’un da aralarında yer aldığı dünyanın en etkileyici beş tatil lokasyonuna ithafen limitli sayıda hazırladığı kapsül koleksiyonlar ile kutluyor.

Etro’nun Bodrum için özel olarak tasarladığı, sınırlı sayıda üretilen Etro Beach Bodrum Koleksiyonu 13 Temmuz – 9 Ağustos tarihleri arasında  Beymen Resort Mandarin Oriental’deki özel Pop Up Store'da modaseverlerle buluşuyor.


Bikinilerden mayolara, denim şortlardan elbiselere, pamuklu veya denim gömleklerden oversize hoodilere uzanan alternatifler sunan Etro Beach Bodrum Koleksiyonu, yazın enerjisini ve mutluluğunu yansıtan tasarımlardan oluşuyor.  Plaj stilinizin vazgeçilmezi olacak koleksiyonun aksesuar grubunda; ikonik Paisley deseni ve düz renk seçenekleriyle Globetrotter kanvas çantalar, yazın olmazsa olmazı espadriller ve şapkalar yer alıyor.


Markanın ikonik şal desenli baskıları, bu özel koleksiyonda mavinin tonları ve çok renkli versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Koleksiyon için özel olarak Pegasus-Triton’a dönüştürülen markanın logosu, özel tasarlanmış formuyla Etro Beach ve lokasyon ismi ile birleşiyor.

Limitli sayıda satışa sunulan Etro Beach Bodrum Koleksiyonu, Beymen Resort Mandarin Oriental Bodrum’da sizleri bekliyor.