EXQUISE İLBAHAR/YAZ 2019 KOLEKSİYONU

Farklı dokuları renk zenginliğiyle bir arada kullanmayı seven Exquise, İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonuna yepyeni form ve renkleri ekliyor. Koleksiyonu görmek için fotogaleriye göz atın .

“Yaşadığın hayatı sev, sevdiğin hayatı yaşa!” mottosu, Exquise’in #HybridTales isimli İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunun da çıkış noktası. Koleksiyon, yazın büyük bir bölümünü şehirde geçirmek durumunda olan, ancak devamlı keşfetme ve seyahat etme arzusuna sahip ve bu tutkuyu şehir hayatındaki stiline yansıtan kadınlardan ilham alıyor.

Sıcak yaz akşamlarında özlem duyulan serinliği romantik şehirli kadınlara hissettirmeyi arzulayan Exquise İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonunda pastel tonlardan oluşan beyaz, mint, mercan, lila gibi renk kombinasyonlarıyla hafif ve doğal kumaşlar bir arada. Uçuşan volanlar, zarif çiçek desenleri, yazın vazgeçilmez çizgi ve puantiyeler ise koleksiyonu tamamlayan diğer özellikler.

Seyyah şehirli kadınların dünyaya ve doğaya sadık, keşfetmeyi seven misyoner ruhu koleksiyondaki toprak tonlarıyla hayat buluyor. Doğadan ilham alan desenlerle bir arada kullanılan keten kumaşlar, Exquise kadınına modern bir seyyah imajı veriyor. Cesur formların kullanıldığı koleksiyonda, bel kıvrımına vurgu yapan etek ve elbiseler, bacak boyunu cesurca ortaya çıkaran yırtmaçlar, hacimli kol formları, uçuşan piliseler, üç boyutlu çiçekler ve boncuklu büyük püsküllerle tamamlanan bağcıklar ön planda.