EYFEL KULESİ PODYUMDA

Karl Lagerfeld sonunda Eyfel Kulesi'ni de podyuma taşıdı.

Kocaman Chanel aksesuarlarla donatılmış atlıkarınca, mumlar ve şakayıklarla bezeli ziyafet sofrası, en renkli ürünlere sahip süpermarket, parçalara bölünmüş buz dağı, pastel renklerle görünen su altı dünyası, bombalanıp virane haline gelmiş tiyatro, pankartların açıldığı protesto meydanı, Check-in alanlarıyla havalimanı, ve aya doğru yola çıkacak uzay mekiği fonuyla uzay merkezini podyumda kullanan Karl Lagerfeld bu kez Eyfel Kulesi'ni podyuma taşıdı.

2017 Sonbahar Couture koleksiyonunu Grand Palais'te sergileyen Chanel için aşıklar şehri Paris'in simgesi Eyfel, neredeyse birebir boyutla podyuma getirildi.

Coco Chanel'den aldığı romantik, feminen ve rahat form mirasını, yeni koleksiyona abartılı omuzlar ve her zamanki kusursuz silüetle getirildiği Couture 2017 Sonbahar koleksiyonunda başrol her zaman olduğu gibi yine tüvitler. Bu kez onların yanına deriler de eklenmiş ve üç boyutlu çiçekler aksesuar olarak kullanılmış. Vurgulu katlar, şapkalar, tüylerden motifler, botlar, dizden çok daha yukarı çıkan çizmeler  ve bileğe kadar gelen eteklerse koleksiyonun mihenk taşlarından.Paris'e moda dolu aşk öpücüğü yollayan Chanel'in Couture 2017 Sonbahar koleksiyonu foto galeride..