!F İSTANBUL BAŞLIYOR

Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali bu sene de programıyla heyecanlandırıyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 04 Şubat 2014
!F İSTANBUL BAŞLIYOR


Sinefillerin iple çektiği 13. Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 13 – 23 Şubat tarihleri arasında İstanbul, 27 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında Ankara ve İzmirli sinemaseverleri filme doyuracak. 13 yıldır düzenlenen bu festivalde dünyanın her yanından farklı gözleri sinemaseverlerle buluşturan, düzenlediği partiler ve atölyelerle de programını zenginleştiren bir festival olarak heyecan yaratmaya devam ediyor. Bilet satışları ise 3 Şubat'ta başladı. Bu sene merakla beklenen filmlerden biri Lars Von Trier'in son filmi “Nymphomaniac”. “The Square”, “Dallas Buyers Club”, “The Grandmaster”, “The Wind Rises” gibi filmler de öne çıkan diğer filmler. Biletler bitmeden kendinize bir program yaparak biletix'ten biletlerini almanızı tavsiye ederiz. Filmler ve festival hakkında detaylı bilgiye ise http://ifistanbul.com/tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu arada festivalin tanıtım filmi de oldukça ilgi çekici. Son zamanlarda ülkemizde yaşanan olaylara da atıfta bulunan filmin metin yazarı Tuğkan Cabbar; sanat yönetmenleri ise Pelin Ün ve Faruk Terzi.—Nesrin Yücetürk

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.