FENDI YILIN EN IŞILTILI ZAMANINI KUTLUYOR

Yeni yılı Fendi kutularını açarak kutlayın!

Bu sene Fendi’nin tatil sezonu dekorasyonları, cesur ve ironik olan, büyüleyici bir grafik görünüm için sarı ve pembe renkli alışveriş poşetleri ve kutularının kombinasyonu ile dikkatleri üzerine çeken, gerçek aksesuarları andıran Fendi ambalajları Fendi Pack’ten ilham alıyor. 

Palazzo Fendi Roma

Her sene olduğu gibi bu tatil sezonunda da Kasım’dan itibaren Roma'daki Palazzo Fendi, festival modunu yansıtan ve dünyanın geri kalanını harekete geçiren butik pencerelerde Murano camdan bir Avize ile verilen ışıltılı ve özel bir ışık oyunu da dahil olmak üzere ışıklar ve dekoratif unsurlarla parlıyor.

Fendi Tokyo Ginza 6

Palazzo Fendi, tam olarak kutlama ruhunu yansıtan vitrinleri Romanın kalbinden Tokyo Ginza 6’ya, Paris Avenue Montaigne’a, Hong Kong Landmark’a ve Canton Road’a taşıyor. İkonik çam ağacı dekorunu güncelleyen Fendi, ‘Chandelier’ konsepti için Fendi Roma Holiday kampanyasının hacimli ışık detaylarından ilham alıyor ve böylece neşe ve pozitiflik mesajını paylaşıyor. Murano cam avize, Mazzuccato adlı Murano adasında yerel bir zanaatkarı ayakta tutan, cam işçiliğinin değerli el yapımı uzmanlığını koruyan ve İtalya'daki kilitlenme sırasında bazı zorluklar yaşayan eşsiz bir projeden doğuyor. Müşteri talebinin olmaması ve sipariş iptalleri nedeniyle stokta bırakılan 37 üretilmiş Murano Avizesini satın alan Fendi, bunları parçalara ayırarak 17 özel ve alışılmadık derecede sıra dışı dev avizeler yaratıyor. Gelenek ve modern teknolojiyi birleştiren klasik Murano şekli, keskin ve modern bir Fendi Avizesi oluşturuyor. Roma Palazzo Fendi, Londra New Bond Street, New York Madison Avenue, Paris Avenue Montaigne, Şangay Plaza 66 olmak üzere Dünya çapında beş butik penceresini dekore etmek için yaratılan bu avizeler, diğer butiklerde ise metal ve kristallerden oluşan temalar ile aynı ruhu sergiliyor. 

Fendi Holiday 2020 Vitrinleri 

5 Kasım’da dijital bir animasyon olarak sunulan eşsiz Fendi Pack Puzzle’ı Kore’de özel bir proje olarak tasarlanırken, bu proje Fendi evrenine adanan Seoul Galleria mağazasında pop-up olarak gösteriliyor. Sonbahar -Kış 2020 defilesinden ilham alan şekerli pembeler ve yumuşak kanepelerle süslenen pop-up mağazada aynı zamanda lüks halı dekoru ise koleksiyondaki yıkıcı 'yumuşak güç' konseptini çağrıştırıyor. Sıra dışı kontrastlar ve beklenmedik terzilik ile La Donna Fendi’nin ikili kişiliğini keşfedebilecek olan ziyaretçiler, aynı zamanda pembe LOVE, FENDI ve FF tasarımları ile sarı Fendi Pack dokuları ile Noel ağacı benzeri özel dekoratif objeleri inceleyebilecekler.

Fendi Holiday 2020 Vitrinleri 

Bu projeye özel olarak Tokyo Omotesando’da Fendi Kafe’yi sunan Fendi, ikonik konseptlerine yeni bir yüz kazandırıyor. 28 Kasım’dan 27 Aralık’a kadar Tokyo’da, 17 Kasım’dan Ocak 2021 sonuna kadar Londra’daki Selfridges mağazasında ziyaret edilebilen kafe, markanın Sonbahar Kış 2020 defilesinin setinden ve renklerinden ilham alıyor. 

Fendi Kafe Tokyo 

Fendi Kafe Tokyo 

Yeni yıl kampanyasını; Roma Palazzo FENDI, Milano Montenapoleone, Paris Avenue Montaigne, Londra Harrods, Münih Maximilian Strasse, Dubai Mall, Tokyo Ginza 6 ve Omotesando, Hong Kong Canton ve Landmark, Beijing SKP South, Şangay Plaza 66 ve Seoul Galleria dahil olmak üzere dünya çapında çok sayıda pembe ve sarı renkli Pop-up ve Pop-in mağazasına taşıyan Fendi’nin, Fendi Pack alışveriş torbalarını ve kutularını açmaya hazır olun.

Fendi Seoul Galleria

Etİketler