FESTİVAL MODU: FENDI ROMA HOLIDAY KOLEKSİYONU

Gösterişli, konforlu veya atletik… Yılbaşı sezonunun festival modunu Fendi Roma Holiday koleksiyonu ile yaşayın!

Yılın en ışıltılı ve büyüleyici yılbaşı dönemine Fendi’nin yeni koleksiyonu ile hazırlanın. Koleksiyonun başrolünde yer alan Fendi Roma logosu, hem kadın hem de erkek kış giyim ve aksesuar koleksiyonlarına şehirli bir zarafet dokunuşu getirmeye hazırlanıyor. 

Modern seyahat tutkunları için yaratılan bu koleksiyon pratikliği ve değişken ruhu ile dikkat çekiyor. Kadın giyiminde Fendi Roma logolu kalın kazaklar süper feminen etekler ile buluşurken, klasik bir eşofman takımı, gold Fendi Roma detaylı satenler ile bir dönüşüm yaşıyor. Erkek departmanında ise puffer montlar ikonik Fendi sarısı ile tasarlanırken, maksi logolu atkılar, minimalist ve şık takım elbiseler ile kontrast yaratıyor. 

Fendi Roma 2020 Holiday Kampanyası

Soğuk ve yağmurlu sezona uygun olarak K-Way ile işbirliği yapan Fendi, aynı zamanda naylon montlar için şık ve kullanışlı cep detayları ile dikkat çekiyor. Desenli yüzü, mat siyah, siyah ve gold ve lacivert tasarımları ile tasarlanan bu çift yüzlü montların yanı sıra Fendi ve K-Way tam anlamıyla lüks bir dokunuş için naylon ve kürk detaylarını buluşturan FF logolu bir kavan tasarladı. 

Fendi Roma 2020 Holiday Kampanyası

Önümüzdeki yılbaşı tatili etkinlikleri ile ışıltıyı bir doz artıran Fendi, küpe ve bele bağlanan kolyeler gibi FF logolu takılar ile gösterişli bir stil seçkisi sunuyor. New York’taki ikonik Studio 54 kulübünün parti ruhundan ilham alan bu takılar sizi kış tatili sezonuna hazırlıyor!

Fendi Roma 2020 Holiday Kampanyası

Gold metalik aksanların merkezde yer aldığı ‘Golden’ kapsül koleksiyonunda akışkan silüetler ve vücuda kompliman olan tasarımlar öne çıkıyor. Drapeli ve heykelsi yaka detayları maksi elbiselerin çekici bacak dekolteleri ile kontrast yaratırken, metalik tulumlar ve etekler logolu tül bodysuitlar ile buluşuyor. 

Fendi Roma 2020 Holiday Kampanyası

Fendi’nin ambalajlarından ilham alan Fendi Roma paketleme stilleri ise ilk olarak Fendi’nin Sonbahar Kış 2020/2021 erkek giyim koleksiyonunda görülmüştü. Daha sonra kadın giyim podyumunda pembe varyasyonunu gördüğümüz bu tasarımlar şimdi ise çantalarda ve deri tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Fendi’nin ikonik sarıları ve pudra pembeleri ile tasarlanan Fendi Roma logosu keskin hatlı çantalar ve bulutları andıran yumuşaklıktaki büzgülü çantalar ile harika bir stil oyunu yaratıyor. Ek olarak, seçkin bir fantastik dokunuş için, bir dizi saçakla süslenmiş Peekaboo çantanın cesur bir yorumunu da içeren yeni koleksiyon tatil ruhunu zirveye taşıyor. 


Kış tatili sezonunu konforlu bir modda geçirmeniz için sizi davet eden Fendi, jakar, deri ve yünlü FF logolu terliklerinin yanı sıra kalın tabanlı hiking ve postal botları ile ‘outdoorsy’ trendine uyum sağlıyor. Yılbaşı sezonunun festival modunu Fendi Roma Holiday koleksiyonu ile yaşayın!