FENDI SONBAHAR- KIŞ 2019 COUTURE DEFİLESİ

“Roma'nın Şafağı” adlı koleksiyon, Karl Lagerfeld’in markada geçirdiği senelere gönderme yaptı…

“The Dawn of Romanity,” (Roma'nın Şafağı) adlı yeni koleksiyonunu Antik Roma’nın kalbindeki Colle Palatino’da gösteren Fendi, Sonbahar-Kış 2019 Couture defilesi için Roma ile olan özel bağını yeniliyor. Gün batımında başlayan etkinlik, davetlilerin katıldığı özel bir kokteyl ile sonsuz güzelliği ile büyüleyen şehrin zamansız ve epik atmosferini yansıtıyor. 

Fendi Sonbahar Kış 2019 Couture Defilesi Finali (Fendi)

Venüs’ün Tapınağında devam eden kutlama, Karl Lagerfeld’in Romalı lüks modaevinde geçirdiği senelere ithaf edilen 54 parçalık bir defile ile tamamlanıyor. Usta işçilik, sınırsız yaratıcılık ve Romalı modaevinin mükemmeliyetini ifade eden defilede modeller, Fendi’nin modernliği ve Roma tarihini gücü ile uyum sağlayan antik bir patikada yürüdü. Sanatçı ve şarkıcı Carerina Barbieri’nin özel bir performansı ile beğeni toplayan Couture şovu, Roma’nın eşsiz manzarasının görüldüğü bir yemek ile devam etti. 

Zendaya, Fendi Sonbahar Kış 2019 Couture Defilesinde (Fendi)

Fendi Sonbahar Kış 2019 Couture Defilesi Ön Sıra (Fendi)

LVMH CEO’su Bernard Arnault, Silvia Venturini Fendi ve Fendi CEO’su Serge Brunschwig’in katıldığı yemek davetinde New York’tan gelen R&B ikilisi Lion Babe davetlilere müzik ziyafeti verdiler. Ünlülerin, influencerların, modevinin arkadaşlarının, uluslararası ve İtalyan sineması yıldızlarının katıldığı etkinlikler, Fendi’nin görkemli tarihini bir kez daha gözler önüne serdi. Fendi Couture defilesinden görünümler için fotogaleriyi tıklayın.