FENDI X CHAOS

Eğlenceli ve değişken bir aksesuar koleksiyonu!

Fendi, Charlotte Stockdale ve Katie Lyall tarafından tasarlanan Londra merkezli aksesuar markası Chaos ile bir lüks aksesuar kapsül koleksiyonu sunuyor. FENDI X CHAOS, günlük aksesuarlara lüks bir alternatif sunarak "teknolojik mücevher" parçaları yaratıyor. İlk olarak Fendi’nin Şubat ayında Milano Moda Haftası'nda gerçekleşen Sonbahar - Kış 2020/2021 defilesinde gösterilen iş birliği, Chaos ve Fendi arasındaki uzun dönemli kreatif ilişkiyi yansıtıyor. Karl Lagerfeld tarafından başlatılan bu işbirliği şimdi ise Fendi’nin Artistik Direktörü Silvia Venturini Fendi tarafından sürdürülüyor.


Eski Hollywood ihtişamında yer alan ikonik aksesuarları modern dünyaya yeniden sunan koleksiyon; geleneksel aksesuarların çağdaş bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor. İroni ve esprili bir esintiye sahip olan koleksiyon, dijital ve analog cihazlara atıfta bulunuyor. Fendi ve Chaos’un ortak vintage obje tutkusunun altını çizen işbirliği akıllı saatlerinizi, akıllı telefonlarınızı ve wireless kulaklıklarınızı satenler ve deri dokunuşları ile bir mücevhere dönüştürüyor. Fendi’nin kemerlerinden ve çanta fermuarlarından ilham alan tasarımlar, hayatınızı kolaylaştırırken aynı zamanda şık bir hava katıyor. 

Fendi x Chaos

‘Utility’ tarzını zarafet ve eğlence ile buluşturan Fendi x Chaos parçaları her gün kullandığınız parçaları ihtişamlı bir aksesuara dönüştürüyor. Gold ve gümüş kalemler hem kağıtta hem de tabletlerde çalışırken, bu tasarımı aynı zamanda Fendi’nin Sonbahar- Kış 2020/2021 defilesinde olduğu gibi kolye olarak da stilize edebilirsiniz! Veya dört parçalı bardak setini, deri bir anahtarlık olarak kullanarak özgün bir görüntü yaratabilirsiniz. 

Eğlenceli Fendi kürkleri ve yünleri ile süslenen laptop kılıfları ev ofisinizi bir şölene dönüştürüyor. Bir koleksiyoner edasıyla satın alabileceğiniz Fendi x Chaos parçalarını farklı şekillerde kullanarak Chaos teorisi ile eğlenceli Fendi evrenine giriş yapabilirsiniz. 

Etİketler