FENDI’NİN YENİ YÜZLERİ: CHLOE X HALLE

Kampanyanın tüm kreatif yönleri Chloe ve Halle Bailey tarafından tasarlandı!

Yükselen R&B yıldızları, kız kardeşler Chloe ve Halle Bailey, Fendi’nin #MeandMyPeekaboo serisinin yeni yüzleri oldular. Fendi’nin ikonik çanta modelinin yeni güncellemesinin kampanyasında yer alan Chloe ve Halle, 45 saniyelik video çekimini evlerinin bahçesinde gerçekleştirdiler. 

‘Ungodly Hour’ adlı albümlerinden “Busy Boy” şarkısının eşlik ettiği videoda yazdan ilham alan bir set hayal edildi. Tenis, yemek ve havuz gibi etkinlikler ile dolu olan videoda hem çantanın hem de şarkının eğlencesi öne çıkarıldı.


“Her zaman Fendi’nin büyük hayranları olduk. Fendi, klas ve çekiciliğin mükemmel bir buluşmasını temsil ediyor ve bu projenin bir parçası olmaktan çok mutluyuz,” diyen kız kardeşler, Fendi ile eğleneceli bir kampanya çektiler. Konseptten prodüksiyon ekibine kadar tüm alanlarda ilk defa kreatif kontrolü yıldızlarına veren Fendi, Chloe ve Halle’in yaratıcı fikirlerinden yararlandılar. Pre-Fall 2020 koleksiyonundan parçalar seçen stilist Zerina Akers, Chloe ve Halle’ın kişisel stili ile uyum sağlayan görüntüler hazırladı. 

Geçtiğimiz Şubat ayında Fendi’nin Sonbahar Kış 2021 koleksiyonu ile beraber sunulan yeni Peekaboo çantası, akordiyon şekli ve cepleri ile kullanışlı ve şık bir stil sunuyor. Yeni Peekaboo çantası Chloe x Halle’in yer aldığı kampanyanın ardından Ağustos ayında satışa sunulacak. 


Etİketler