FESTİVALİN OLMAZSA OLMAZLARI

Festivallerde eğlenceli arkadaşlarınız kadar yakınınızda olması gerekenler...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Nisan 2014
FESTİVALİN OLMAZSA OLMAZLARI
Dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Coachella, her yıl Nisan ayında California'nın Indio şehrinde düzenleniyor ve bu yılki festival bu haftasonu başlıyor!

Program hakkında kısa bilgiyi ve festival stilini diğer haberlerimizde bulacaksınız. Eminiz ki ELLE okuru olarak en cool halinizle katılmak ya da en cool katılımcıları görmek isteyeceksiniz. Ama bunun yanında bir de olmazsa olmazlar var!

Eğlenceli arkadaşlar kadar gerekli bu akıllı ve faydalı festival dostlarından ilki güneş gözlükleri! O zaten kış-yaz yanımızda değil mi? İşte size en yeni modellerinden birkaç örnek.~Bir diğeriyse güneş kremleri! Hava çok sıcak olacak ve güneşlenmek isteyeceksiniz, anlıyoruz. Peki ya güneşleneyim derken festivalin diğer günlerinde acı çekmeye başlar ya da daha kötü, kırmızı, yer yer soyulan bir suratla gezerseniz?

Önerilerimiz burda; tercih sizin ;)~İşte bu da ortaya karışık alırken tereddüt edeceğiniz -çünkü onların kaplayacağı yere yedek ayakkabı ya da kıyafet almak isteyebilirsiniz- ama sonucunda taşıdığınıza sizi memnun bırakacak ürünler!

Üşenmeyin, eğer gidiyorsanız orası sizin iki hafta sonunda da eviniz olacak.

Katılamayanlarla Türkiye'deki en yakın festivalde görüşmek üzere!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.