FJÄLLRÄVEN İLE SOĞUĞU SAHİPLEN!

Dünyanın en yüksek kalitede ve sürdürülebilir outdoor markası olan Fjällräven 57 senelik mirasını İsveç Başkonsolosu Therese Hydén’in de katılımıyla İsveç Sarayı’nda tanıttı.

İsveç’in en köklü markalarından Fjällräven, kurulduğu 1960 yılından beri fonksiyonelliği ile öne çıkan outdoor ürünleri sunmaya devam ediyor.

İlhamını kendi kültüründen alan, doğadan esinlendiği renkleri dikkat çeken tasarımlarla birleştiren markanın montlarından berelerine, çantalarından pantolonlarına her ürün ikonik hale geliyor.

Artık dünyanın her yerinde bilinen ve çok beğenilen “Kanken” çantalar ise Fjällräven’in yüzlerce ürününden sadece biri. 57 senelik serüveninde Fjällräven’in tasarladığı her ürün geçmişten günümüze koleksiyonda varlığını sürdürüyor. Markanın kurucusu Åke Nordin tasarımları ile ilgili olarak “Sizi bundan daha sıcak tutacak olan şey, büyük ihtimalle bir mont olamaz.”  sözleri ile de markanın üstün kalitesini ve iddiasını gözler önüne seriyor. Doğadan keyif alan kadınlara ve erkeklere dayanıklı ürünler sunmayı hedefleyen marka, kalite ile konforu bir araya getiriyor. Fjällräven, geçmişten günümüze taşıdığı zamana meydan okuyan tasarımlarının sadece doğada değil şehir hayatında da kullanılmasını hedefliyor. Doğa koşulları için tasarlanan yüksek kalitedeki fonksiyonel ürünleri günlük hayata adapte etme olanağı sunuyor.Fjällräven markasının büyük ilgi gören dış giyim ürünleri Türkiye’de vitruta.com online satış sitesinin yanı sıra Beymen, Wepublic, Galeries Lafayette ve Vakkorama mağazalarında satışa sunuluyor..

Etİketler