FNATIC X GUCCI

Gucci, yeni Dive saatleri için League of Legends oyunundan ilham aldı…

Gucci’nin çağdaş Dive saat tasarımı yeni bir işbirliği ile oyun dünyasını kutluyor. Küresel e-spor eğlence organizasyonu Fnatic ile bir araya gelen Gucci, özel seri Gucci Dive saat koleksiyonu ile eklektik estetiklerini oyun dünyası ile buluşturuyor. Fnatic’in önde gelen ‘League of Legends’ takımından ilham alan Gucci, bu eşsiz saatte Fnatic’in ikonik siyah ve turuncu logosunu kullanıyor. İnternet sitesi üzerinden satışa sunulan yeni Gucci Dive koleksiyonu sadece sayılı 100 parça tasarladı. 


Dalgıçlardan ilham alarak yaratılan bu modern saat, turuncu ve siyah işlemeli 40mm paslanmaz çelik kasası ve Gucci logosu ile işlenen siyah kauçuk kayışı ile birleşiyor. Super LumiNova aksanları ile aydınlanan bu saatte Gucci’nin ikonik GG logosu da görünüyor. Oyun dünyasında ‘Good Game’ anlamına gelen ‘GG’ Gucci ve Fnatic arasındaki ortak noktayı belirlemiş oluyor. Arkasında ‘Fnatic’ yazılı saat, sınırlı sayıda üretilen sayıları ile kişiye özel bir parça haline geliyor. 200 metreye kadar suya dayanıklı olan bu saatler, İsviçre yapımı özelliği ile klasik saatçiliği öne çıkarırken aynı zamanda tüm kıyafetlere kişisel ve karakteristik bir özellik katıyor. 

Güçlü bir video ve fotoğraf serisi ile sunulan yeni Gucci Dive saatleri, beş League of Legends oyunucusu içeriyor: Martin Larsson (Rekkles), Zdravets Galabov (Hylissang), Tim Lipvsek (Nemesis), Gabriel Rau (Bwipo) ve Oskar Boderek (Selfmade). Canlı seyirci karşısında oyun oynarken görüntülenen League of Legends oyuncuları, e-sporların takım ruhunu ve heyecanını yansıtıyorlar. 

Fnatic ile işbirliğini kutlamak adına Dive saatleri için yeni bir oyun geliştiren Gucci, bu oyunu önümüzdeki haftalarda Gucci uygulamasındaki Gucci Arcade bölümüne ekleyecek. Video oyunlarından esinlenen Gucci Arcade, İtalyan moda evinin imzası haline gelen tarzını oyunlar ile birleştiriyor. Gucci Dive ismindeki yeni oyunda oyuncular Fnatic logosunu taşıyan bir denizaltı ile su altı bir mağaraya dalış yaparak eğlenceli maceralara atılabilecekler. 

Etİketler