GAL GADOT, TİFFANY & CO. YÜKSEK MÜCEVHER KOLEKSİYONUNUN YÜZÜ OLDU

Gadot, Tiffany & Co.'nun son yüksek mücevher koleksiyonunda parlıyor.

Tiffany & Co.'nun yıllık yüksek mücevher koleksiyonu “Blue Book” her zaman bir olaydır. Bu yıl da farklı değil. "Botanica" başlıklı koleksiyon, doğanın ruhani güzelliğine dokunuyor. Gal Gadot, Jean Schlumberger'in gösterişli başyapıtlarının yanı sıra evin genişleyen arşivlerinden karmaşık bir şekilde yeniden tasarlanmış parçalar modelleyerek yeni kampanyaya öncülük ediyor.

Kampanya fotoğrafları olağanüstü minimalist, temiz bir estetiğe sahip… Saçları modaya uygun bir şekilde arkaya taranmış olan Gadot, şık bir saten ceket giyerek Tiffany'nin çarpıcı Botanica kreasyonlarının sahneyi almasına izin veriyor.

Aktris, klasik güzellikteki bir dizi fotoğrafta, koleksiyonun en çarpıcı parçalarından bazılarını sergiliyor. Hepsi de doğanın sürekli değişen güzelliğinden ilham alıyor.


Gadot, Bird on a Rock broş gibi Schlumberger'in en ünlü parçalarından bazıları da dahil olmak üzere koleksiyonun bazı önemli parçalarını sergiliyor. Beş benzersiz tasarıma dönüşebilen, Louis Comfort Tiffany tarafından tasarlanan bir arşiv saç süsüne dayanan, ağızları açık bırakan karahindiba esintili elmas kolye bunlardan biri…