GANNI VE NEW BALANCE YENİDEN BİR ARADA

Sneaker tutkunları buraya!

Buse Saray BUSE SARAY 11 Ağustos 2023
GANNI VE NEW BALANCE YENİDEN BİR ARADA

Ganni gibi moda dünyasında söz sahibi olan pek az marka bulunuyor. Bu nedenle, Danimarkalı markanın New Balance gibi güçlü bir markayla iş birliği yapması durumunda, işin iyi olacağını ve hızla tükeneceğini biliyorsunuz. İşte Danimarkalı marka ile New Balance'ın güçlerini birleştirdiği ilk sneaker iş birliği de tam olarak böyle oldu. İskandinav tarzının belirgin bir seviyesine sahip olanlar için (maksimalist neşeyi şehir merkezi tarzıyla birleştirenler), bu durum böyleydi. Ve evet, ilk iş birliklerinin başarısının ardından her iki marka yine harika bir işe imza atıyor. Koleksiyonda üç taze Ganni x New Balance parçası bulunuyor.Ganni, Amerikan spor markasının ikonik tarzlarından ikisine dokunuşunu katan yeni iş birliğini, Kopenhag Moda Haftası'ndaki 2024 ilkbahar-şovunda tanıttı. Bu, havalı spor ayakkabıların herkesin gardırobunda kalıcı bir yer edindiğine dair ikna edici bir kanıt. Ganni'nin yaratıcı direktörü Ditte Reffstrup, basın açıklamasında, "New Balance ekibiyle ikinci iş birliğimizi başlatmaktan çok heyecanlıyız. Dürüst olmak gerekirse, bunun üzerinde çalışmak çok eğlenceliydi, aramızda böyle yaratıcı bir sinerji var ve masaya koyduğumuz unsurlara karşı büyük bir karşılıklı saygı var" dedi.

Reffstrup, 1906R model sneakerları canlı parlayan sarı ve daha nötr bir balıkçıl renginde yeniden hayal etti. Ortak markalı koleksiyondaki diğer ayakkabı ise sarı vurguları olan tamamen siyah bir spor ayakkabı olan RC30 Trackster.


Herhangi bir iş birliğinde olduğu gibi, bunda da stok neredeyse piyasaya çıkar çıkmaz satılmaya mahkum olacak gibi gözüküyor. Ganni x New Balance 1906R spor ayakkabı, hem Ganni hem de New Balance'ın web sitelerinde (ayrıca her iki markanın seçkin gerçek mekanda faaliyet gösteren mağazalarında) 170 dolardan satışa sunulacak. 120 dolara satılacak olan RC30 Trackster'a gelince, bu sadece Ganni mağazasında ve çevrimiçi olarak satışa sunulacak.

İster kendinizi spor ayakkabı meraklısı olarak görüyor olun, ister sadece markaları (ve son derece havalı ayakkabıları) seviyor olun; bunun dikkat etmeye ve sonbahar gardırobunuza eklemeye değer bir iş birliği olduğuna şüphe yok.

 

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.