“Gerçek Ben” özel sayısı çıktı

Beren Saat en doğal haliyle

Beren Saat, özel bir çekim projesiyle ELLE Kasım sayısının kapağında! Rötuşsuz ve makyajsız haliyle Los Angeles Malibu'da kamera karşısına geçen ünlü yıldız, bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Saat, Türkiye'nin geleceği olan genç kadınları gündeme taşımayı hedefleyen Nar Taneleri Projesi için bir tişört tasarladı. NetWork mağazalarında satışa sunulacak olan tişörtlerden elde edilecek gelir, Nar Taneleri'nin oluşturduğu fona aktarılacak.

ELLE Yayın Yönetmeni Işık Şimşek, projeyi şöyle özetliyor: “ELLE ‘Gerçek Ben' sayısını planlarken, Beren Saat'ten başka bir isim düşünemedik. Dünyada her ay 20 milyon kadına ulaşan ELLE'in en önemli odak noktası her zaman ‘kadın' oldu. ‘Gerçek Ben' sayısının kapak projesinin de mutlaka bir de sosyal sorumluluk ayağı olmalıydı. İş dünyasında kadının önemli yerini her zaman vurgulayan NetWork, proje ortağımız. Network'ün en büyük destekçisi olduğu Nar Taneleri için güçlerimizi birleştirmekten çok mutluyuz. Bizim için en önemli noktalardan biri de, ELLE okuyucularının bir araya gelerek sahiplenebilecekleri bir proje ortaya koymaktı, bunu başardığımızı düşünüyorum.”

Beren Saat, NetWork ve ELLE'in güçlerini birleştirmesiyle gerçekleştirilen projenin sonucunda ortaya çıkan çekimin tamamını ELLE Kasım sayısında bulacaksınız. ünlü moda fotoğrafçısı Kayt Jones'a poz veren güzel oyuncu, kapak çekiminin ardından, Los Angeles'daki en sevdiği adreslerde ELLE Yayın Yönetmeni Işık Şimşek'le bir gün geçirdi. Beren Saat'in, yıllar sonra verdiği ilk özel röportajı ve “en doğal” çekimini kaçırmayın.