GERÇEKLİKLE KURGU ARASINDA

İç çamaşırlarını andıran seksi parçaları bu sezonda cesurca giymeye hazır olun.

Hande Öztürk HANDE ÖZTÜRK 24 Haziran 2016
GERÇEKLİKLE KURGU ARASINDA
<#text>Günlük hayatta tek başına kullanıldığında abartı görünebilen, ilhamını iç giyimden alan parçaları cesurca kullanmaya hazır mısınız? Örneğin bu parça bir bluzsa pliseli bir etekle giyerek romantik havaya sokabilirsiniz. Bu sezon Alexander Wang, Givenchy ve Marc Jacobs gibi markaların podyumlarını süsleyen bu parçaları ünlüler çoktan kullanmaya başladı bile!


<#text>


<#text> Daha önce Rihanna ve Ciara gibi ünlülerin günlük hayatta veya özel etkinliklerde giydikleri favori parçaların da çoğu bu gruba giriyor. Rochas'ta veya X'ye gördüğümüz gibi tamamen iç çamaşırını andıracak şekilde giyebileceğiniz, ya da Ciara'nın yaptığı gibi üzerine bir takımın içine giyerek kombininize bir tutam dişilik, bir doz da etkileyicilik katabileceğiniz iç çamaşırlarını anımsatan giyim trendini denemekten çekinmeyin. Zira, bugünden daha genç olduğunuz bir gün olmayacak. Şunu da unutmamak gerek: Sonuçta moda biz kendimizi özgürce yansıtabilelim diye var!


<#text>


<#text> İlham almak için, galerimizi ziyaret edin.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.