GHESQUIERE’NİN RESORT SINAVI

Nicolas Ghesquiere'nin Louis Vuitton için ikinci koleksiyon sunumu Monaco'da!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Mayıs 2014
GHESQUIERE’NİN RESORT SINAVI
Yaza girmeden gelecek kışın trend'lerini ezberlemiş olabilirsiniz ama henüz modanın bizimle işi bitmedi; şimdiki ödevimiz Resort'lar! Moda sektörünün sezona geçişlerde keskin bir çizgi çekmek yerine bizi bir diğer mevsime hazırlamayı ve 'biraz' da cebini doldurmayı hedeflediği Resort koleksiyonlarını, 2015 için ilk sergileyen markalar arasında Christian Dior ve Bottega Veneta'yı sayabiliriz. Şimdiyse sırada bu akşam Dubai'de gerçekleşecek Chanel ve birkaç gün sonra da Louis Vuitton var!

Chanel'i yarın okuyacaksınız, şimdi konumuz Louis Vuitton. Hatırlarsanız Nicolas Ghesquiere Mart'ta Louis Vuitton'daki ilk sınavını başarıyla vermişti, şimdiyse 17 Mayıs'ta Monaco'da yapacağı Resort sunumu için hazırlanıyor. Markanın Monaco'yla ve kraliyet ailesiyle olan işbirliğiyse çok eskilere dayanıyor. 1904'te Grimaldei ailesi için elbise bavulu yapan Louis Vuitton, yine 1997'de kraliyet ailesi 700. yaşını kutlarken onlar için ‘Malicieux' adını verdiği bir çanta tasarlamıştı.

Şimdi kraliyet ailesine saygısını sunma ve Jacobs'un 16 yıllık hakimiyetini unutturma sırası Nicolas Ghesquiere'de! Yine hakkını vereceğine eminiz.

Haberini burada okuyacaksınız ama canlı izlemek isterseniz 17 Mayıs 19:00'da www.louisvuitton.fr. adresinden izleyebilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.