GIGI HADID VOGUE EYEWEAR YENİ KOLEKSİYONU TANITILDI

Gigi Hadid’in güneş gözlüğünün öncü markası Vogue Eyewear için tasarladığı yeni koleksiyon tanıtıldı. Güneş gözlükleri için fotogaleriye tıklayın.

Vogue Eyewear, dünyaca ünlü model Gigi Hadid ile iş birliği kapsamında yeni koleksiyonunu tanıttı. “Özel Kapsül Koleksiyon”, bohem esintiler taşıyan stiliyle geçen yıl yakaladığı başarının ardından bu seneye de damga vuracağının sinyalini verdi. 

Glens İstanbul’da düzenlenen lansmanda 8 yeni model moda severlerin beğenisine sunuldu.Moda dünyasının trend belirleyici isimlerinden ünlü model Gigi Hadid’in Vogue Eyewear için oluşturduğu “Özel Kapsül Koleksiyon”, bohem esintiler taşıyan stiliyle, geçen yıl yakaladığı başarının ardından bu seneye de damga vurmaya hazırlanıyor.

Avangart, yüzü saran formu ve cesur profiliyle öne çıkan Zoom In davette en çok dikkat çeken modellerden biri olurken, G- Vision da geometrik metal modeli ve keskin açılarıyla çarpıcı görünümden hoşlanan davetlilerin ilgisini çekti. New York’un yüksek enerjili temposunu kendisine örnek alan, yüksek bir ifade gücüne sahip bu tasarım, avangart, yüzü saran formu ve cesur profilleriyle alt edilmesi zor kadınların dinamik karakterini tanımlıyor. 


Kesik kenarları, geniş yatay profili ve Swarovski taşlarıyla dikkat çeken Soho 90’lı yıllara özlem duyan davetlilerin en beğendiği model oldu.. Moda öncülüğünü  yeniden tanımlayan, kesik kenarlar ve geniş yatay bir profil, 90’lardan ilham alan bu süper ince forma fütüristik bir tarz kazandırıyor.


Kedi gözü formlu La Fayette modeli ise, iddialı ve dikkat çekmeyi seven davetlilerin ilgisini üzerinde topladı. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.