ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

GUCCİ VE ADIDAS İŞBİRLİĞİYLE: EXQUISITE GUCCI DEFİLESİ

Sonunda Gucci ve adidas işbirliğiyle tanıştık!

Moda ve spor, tek bir yerde! Beklendiği gibi, Gucci ve adidas işbirliği sonunda, Sonbahar 2022 sezonu için dünyayı sarsan “Exquisite Gucci” adlı bir işbirliği ortaya çıktı.

Haber ortaya çıktığından beri dünya, marka ve adidas işbirliği olan yeni Exquisite Gucci ile tanışmayı bekliyordu ve hayal kırıklığına uğramadılar. Sonbahar 2022 sezonu için her ikisi de, üç çizgili ve firmanın klasik stilini birleştiren bir dizi kıyafet sundu.

Trefoil logolu zarif takım elbiselerden, canlı renklerin birleştiği parçalara kadar uzanan tüm koleksiyonun stili dikkat çekiciydi.


Bu sezona 'Exquisite Gucci' adını verdi; sonuncusu “Love Parade”  idi ve ikisi de “Sonbahar/Kış” veya “İlkbahar/Yaz”dan çok daha iyi geliyor. Yeni takma adla, defiledeki her giysiye nüfuz eden bir özellik, değerlilik duygusu vardı.

Ceketler, takım elbiseler, etekler, kabanlar; fitilli kadifeden şifona, metalik kaplamalara kadar her şey bir malzeme kombinasyonuyla gösterişli bir etkileşim oluşturuyor.Alessandro Michele, Adidas ile işbirliğini içeren Gucci Exquisite koleksiyonu için “Kadın moda haftasında bir erkek koleksiyonu. Erkek dünyam çok, çok geniş. Erkekler, kadınsı bir dünya ile bir diyalog başlattı ve ben bunu gösterme fırsatını düşünüyordum" dedi. Ve sonra omuz silkti. "Ve kadınlar erkek takım elbiselerini sever." Michele her zaman cinsiyetler arasındaki sınırları bulanıklaştırmıştır; bu, garip bir şekilde, 2022'de bile hala kışkırtabilecek bir hareket.


Etİketler