ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

GÜÇLÜ BİR STİL: BVLGARI SERPENTI SEDUTTORI

Bvlgari'nin ikonik tasarımı Serpenti saatin yeni yorumu Serpenti Seduttori, etkileyici cazibesiyle ışıldıyor.

Sofistike ve rafine, iddialı ve renkli, cazibeli ve baştan çıkarıcı özellikleri ile Bvlgari, her zaman İtalyan feminenliğini temsil etmiştir. Tüm bu özellikleri eşsiz bir zanaatkârlık ve mücevherciliğe yepyeni bir boyut kazandıran tasarım anlayışı ile birleştiren marka, kadınları yaşam sevincini kucaklamaya davet ediyor. Mücevher evinin ikonik tasarımı Serpenti ise, sürekli yenilenerek  gerek mücevher, gerekse saat koleksiyonları ile sıra dışı bir stili geçmişten bugüne taşımayı sürdürüyor.

İsviçre saatçiliği İtalyan mücevher tasarım kodlarıyla buluşunca...

Bvlgari stilini tek kelimeyle tanımlamak gerekirse beklenmedik denilebilir. Marka, yüzyıldan uzun bir süredir tasarımlarında eskiyi bir kenara koyup bir sonrakini aramaya devam ediyor. Korkusuz tasarımlar cesaretle yeni alanlara doğru ilerlerken hep daha cüretkâr, daha güzel ve daha yüce olmak için kendilerine meydan okuyor. Bvlgari bu geleneğe sadık kalarak ruhunu sıra dışı saatlere yansıtıyor. 

Bvlgari, çağdaş saat yapımcılığının zengin ortamında tasarım, teknoloji ve el işçiliğine son derece farklı yaklaşımıyla kalıpları yıkıyor ve saat endüstrisinde kuralları yeniden yazmaya devam ediyor. Kökleri güçlü, şık ve uzmanlığa dayalı bir mirasa uzanan bu zevkli saatler, Bvlgari'nin değerlerini destekliyor ve İsviçre saatçiliği için heyecan verici yeni bir geleceğin yolunu açıyor.

Serpenti Seduttori ile kalıpları yıkan bir stil

Kült Serpenti saatin şu anki yorumu olan yeni Serpenti Seduttori, korkusuzca güzelliği ve yüceliği yansıtacak şekilde tasarlandı. Zamanın değerini altının parlaklığıyla anlatan saat, bir kadının hayatındaki en güzel anları, yine altının eşsiz dokunuşuyla taçlandırıyor. Etkileyici cazibe için müdanasız bir şımartılma hissine hayat veren Serpenti Seduttori, ikonik Serpenti Tubogas saatten gelen bir ikonik damla şeklindeki saat başını,  Serpenti saatlerinin dünyasında benzeri görülmemiş bir tasarım diliyle tamamlıyor. Damla şeklindeki kasa ve stilize altıgen bilezik bağlantıları mükemmel bir şekilde entegre ediliyor ve temanın yeni bir yorumu olarak “altın olmak için doğmuş” bir ikonun ebediyen yenilenmesi kutlanıyor. Seduttori, kelimenin tam anlamıyla bileği akıcı bir şekilde sararken gücü ve duygusallığı yayan bir aura ile ışıldıyor. Koleksiyonda pembe altın, sarı altın, beyaz altın ve pırlanta pavé saatler yer alıyor.

Koleksiyonu incelemek için tıklayın... 


Bu bir reklamdır.