HAILEY BIEBER, JIMMY CHOO 2021 SONBAHAR KAMPANYASININ YÜZÜ!

Göz alıcı, seksi, cüretkar ve kendinden emin...

Jimmy Choo, 2021 Sonbahar kampanyasında rol alması için Hailey Bieber'ı seçti. Hailey Bieber, kampanya için bir dizi çarpıcı fotoğrafta süper model bacaklarını sergiledi.

Model, Los Angeles'ta Pierre-Ange Carlotti tarafından fotoğraflandı. Kreatif Direktör Sandra Choi, Bieber'in yüzü olduğu "Time to Dare" kampanyasında sonbahar çizgisi için cesur ve parlak detaylar kullandı.

Jimmy Choo Sonbahar 2021 Kadın koleksiyonu, doğası gereği göz alıcı, cesur şekiller ve renkler, gündüzden geceye birçok stil yönüyle dikkat çekiyor. Bieber bir fotoğrafta, kırmızı kadife diz boyu çizmeleri giydiği, göze çarpan bir görünüm ile dikkat çekiyor.

Bir başka çarpıcı çekimde Bieber, Jimmy Choo'nun 4 inçlik fuşya saten topuklularını modelliyor. Topuklu, bileği saran hassas bir kristal zincir detayıyla süslenmiş... Kampanyada öne çıkan diğer ayakkabı stilleri arasında sarı topuklu, taşlı sneaker ve beyaz renkte çorap bot yer alıyor.


Choi kampanya için "Hailey, bugün Jimmy Choo ruhunun vücut bulmuş halidir - göz alıcı, seksi, çekici, cüretkar ve kendinden emin" dedi. “Markamızın özü olan DNA'yı mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Enerjisini, tarzını ve her bir fotoğrafta kendini gösteren doğuştan gelen özgüvenini seviyorum.” dedi.

Bieber ayrıca yakın zamanda YSL ve Superga kampanyalarında da rol aldı.