HAILEY BIEBER VE BELLA HADID VERSACE’NİN YENİ KAMPANYASINDA

Dylan Blue parfümünün kampanyası Cavallo adasında çekildi…

Moda sektörünün en popüler ‘it-girl’ modelleri Versace kampanyası için bir araya geldi.

Akdeniz’de bir adada kamera karşısına geçen Bieber ve Hadid, güneşin altında rengarenk desenleri ve gold zincir aksesuarları ile poz verdiler.

Corsica ve Sardunya arasında bulunan Cavallo adasında gerçekleşen kampanya çekiminin fotoğraflarını Harley Weir çekti. Dylan Turquoise ve Dylan Blue adlı yeni Versace parfümlerinin yüzü olan Bieber ve Hadid’in yeni kampanya söylentileri Haziran ayında moda dünyasında dolaşmaya başlamıştı. Pandemi süresinde Cavallo adasına seyahat eden Hadid ve Bieber, basının ilgisini çekmişti. 

Hailey Bieber yeni Versace kampanyasında (Versace)

İlk defa Versace’nin kampanya yüzü olan Hailey Bieber daha önce markanın defilelerinde yer almıştı. Versace ile uzun bir geçmişi olan Bella Hadid ise hem defilelerde hem de birçok kampanyada yer aldı. Versace’nin Sonbahar 2018 ve İlkbahar 2019 kampanyalarının yüzü olan Hadid aynı zamanda geçen sene Kith x Versace işbirliğinin yüzü olmuştu. Parfümünün ismine ve şişe rengine gönderme yapan kampanya resimlerinde açık mavi bir crop top ve mini etek giyen Hailey Bieber, Versace’nin imzası haline gelen Medusa sembollü küpelerini takıyor. Hadid ise gece mavisi bir kıyafet ile poz verirken, modellere Louis Baines eşlik ediyor. 

2016’da erkekler için tasarlanan Dylan Blue parfümü daha sonra 2017’de kadınlar için üretilmişti. Başarısının ardından popüler hale gelen Dylan Blue parfümünün ilk kampanyasını Bruce Weber çekmişti. Hırvat model Faretta Radic’in yer aldığı siyah beyaz fotoğraflarda Christian Hogue, Trevor Signorino ve Jake Lahrman da yer almıştı. 

Bella Hadid yeni Versace Kampanyasında (Versace)

Şimdi ise rengarenk bir kampanyada buluşan Hadid ve Bieber’ın ilk kareleri 15 Eylül’de Versace’nin sosyal medya hesaplarında paylaşılacak. Kampanya fotoğrafları ile birlikte Gordon Von Steiner tarafından çekilen kısa bir videoda yer alan Bieber ve Hadid, sahilde geçirdikleri bir günü kameraya yansıtıyorlar. Parfümün kendisine sıcak güneşi ve yaz günlerini andırdığını söyleyen Donatella Versace, Dylan Blue’nun Versace kadının çekiciliğini yansıttığını ekliyor. Çiçeksi ve odunsu bir kokuya sahip olan Dylan Blue, pembe biberle harmanlanmış mandalina özünden narenciye notaları ve limon içeriyor. Egzotik guava suyunu yasemin yaprakları ve frezya özüyle birleştiren parfüm, beyaz misk ve şeker kamışından yapılan bir molekül olan Clearwood’un kokularını da içeriyor. Mitoloji ve Yunan kültürüne atıfta bulunan parfüm şişesi, gold detayları ve buzlanmış camı ile dikkat çekiyor. Medusa logosunu ve barok stil yazıları öne çıkaran parfüm Şubat 2021 ‘de satışa sunulacak. .