HARRY WINSTON, ÖZEL BİR NEW YORK KOLEKSİYONU ÇIKARDI

Yeni koleksiyon, asla uyumayan şehirde unutulmaz bir gece ile gösterildi…

Ünlü mücevher markası, Harry Winston, Perşembe New York Koleksiyonunu gösterime çıkardı.

Yıldız geçidine dönen etkinlik, New York’taki ünlü Rainbow Room’da gerçekleşti.

 Loş ışıklar altında gösterilen koleksiyon, markanın New York kökenine gönderim yaparken, detaylı gösterim ve nüanslar, Winston’un şehirle olan bütünlüğü yansıtıldı. New York’un Upper West Side bölümündeki kumtaşlarından, Central Park’ın yeşilliği ve Broadway’in ışıkları, mücevher evinin tasarım estetiğini yansıttı. Gece, Harry’nin New York’unun gerçek bir kutlaması oldu!

Naomi Watts

Katie Holmes

Camila CoelhoEtkinliğe katılan isimler arasında ünlü oyuncular Naomi Watts ve Katie Holmes’un yanı sıra Camila Coelho gibi yıldızlar da vardı. Koleksiyondan parçaları takan yıldızlar ziyaretçilerin gözlerini kamaştırdı! Grammy ve Academy Ödülleri sahibi Jennifer Hudson’un sürpriz şovu ile sonlanan gece oldukça keyifli geçti.

Jennifer Hudson1932’den beri New York’un görkemini ve heyecanını koleksiyonlarında bir ilham kaynağı olarak kullanan Harry Winston, son koleksiyonu için şehrin sınırsız imkanlarını inceledi. Winston’un hayatına yön veren semtleri, nüansları ve yapıtları kullanan bu eşsiz koleksiyon, ünlü mücevher markasının yolculuğunu anlatıyor. Asla uyumayan şehre bir aşk mektubu olan New York koleksiyonu, sekiz gruptan oluşuyor. Mücevher evinin köklerini temsil eden parçaların her biri Winston’un mirasının modern bir yorumlaması. Farklı tasarım estetiklerini bir araya getiren New York koleksiyonu Winston’un ikonik işçiliği ve yenilikçiliğini yansıtıyor..