HARRY WINSTON'DAN ÖZEL BİR KOLEKSİYON

Harry Winston, yeni pırlanta evlilik yüzüğü kapsül koleksiyonunu sunuyor. Koleksiyonu görmek için fotogaleriye tıklayın.

Harry Winston, özel dikim bir gelinliğin olağanüstü sofistike detaylarından ilham alan, yeni pırlanta evlilik yüzüğü koleksiyonu dünyanın önde gelen gelinlik atölyelerinde yaşatılan sanatı altı benzersiz tasarımla kutluyor. 

Yüzüğün ardından, bir düğünün en belirgin sembollerinden biri gelinliktir. İlk tasarım anından dikiminin son rötuşlarına kadar özel dikim bir gelinliğin oluşturulması, benzersiz bir Winston evlilik yüzüğünün yaratılmasını mükemmel biçimde yansıtır. Her ikisi de bir rüyayla başlar ve çok zarif, çok nadide bir eserle tamamlanır. Elle çizilen ilk eskizin verdiği ilhamla en iyi materyaller seçilir ve tüm dokunuşların en üst düzey hassasiyetle icra edildiği fevkalade bir ustalıkla çalışılır. Bu iki sanatın ardındaki muhteşem tasarım sürecine bir övgü niteliğinde olan yeni Bridal Couture Koleksiyonu, farklı pırlanta kesimlerini öne çıkarıyor ve bir gelinliğin şıklığını yaratan özel unsurları tamamlıyor.


Harry Winston’ın Bridal Couture Koleksiyonu, dünya çapındaki seçkin Harry Winston Salonlarında satışa sunulacak. Koleksiyonu yakından incelemek için fotogaleriye tıklayın.