HEDI SLIMANE’İN YENİ İLHAM PERİSİ: KAIA GERBER

Celine’in ‘cool’ ve Gen-Z göndermeli İlkbahar Yaz 2021 Kampanyası!

Celine’in ilham kaynağı haline gelen Kaia Gerber, İlkbahar- Yaz 2021 sezonunda sadece markanın defilesinde yürümüştü. Celine Kreatif Direktörü Hedi Slimane’in Monaco yarış pistindeki şovunda görülen Gerber, genç sokak stili tarzlarını Los Angeles ilhamlı silüetler ile sunmuştu. Celine’in İlkbahar Yaz 2021 defilesinde Kaia’yı takip eden modeller, retro sneakerlar, crop toplar, boyfriend blazer'ları ve denimleri ile adeta Gerber’in kopyası gibi görünüyorlardı! Genç kültürüne olan tutkusu ile bilinen Slimane’in böyle bir sunum tercih etmesi bizi şaşırtmadı. Şimdi ise modanın yeni neslini temsil eden 19 yaşındaki model ile bir kez daha iş birliği yapan Slimane, Gerber’i yeni kampanyasının yüzü olarak seçti. 


İlkbahar- Yaz 2021 defilesinden dört ay sonra Monaco’da çekilen kampanya karelerini paylaşan Celine, Kaia’nın enerjisini yansıttı. Palmiye ağaçları ile çevrili bir havuz kenarında poz veren Gerber’in bazı karelerde ise bir otel suite’inde görüldü. Logolu beysbol şapkası ve güneş gözlükleri ile ciddi bakışlar atan Gerber, paparazzilerden kaçan ünlü model tavrını çok güzel bir şekilde yansıttı. 

Celine İlkbahar Yaz 2021 Defilesi (Celine)

Günlük stiline çok benzeyen görüntüleri ile dikkat çeken Gerber’in Celine kampanyasındaki tek farkı kolundaki çanta oldu. Genelde Celine’in Ava çantasını tercih eden Gerber, bu sefer kampanyanın odak noktasında olan Papatan ve Sulky çantaları ile poz verdi. Günlük ama şık olan bu aksesuarlar, eforsuz şıklığa övgü oldu.