H&M CONSCIOUS KOLEKSİYONU HOLLWOOD'UN ÜNLÜ İSİMLERİ İLE KUTLANDI!

İsveçli sanatçılar Karin ve Carl Larsson’un yaratıcı evinden ilham alan koleksiyon, 19 Nisan’dan itibaren dünya çapında seçili H&M mağazalarında ve onlineda sunulacak.

H&M, Conscious Exclusive koleksiyonunu 5 Nisan’da kampanya yıldızı Christy Turlington Burns, Paris Jackson, Naomie Harris, Kate Bosworth ve Amanda Seyfried ve daha pek çok ismin katıldığı samimi bir kokteyl partisiyle kutladı.

Yıldızlarla dolu etkinliğin ev sahipliğini H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson yaptı ve etkinlik mimar John Lautner tarafından tasarlanmış olan ikonik Garcia House’da gerçekleşti.

19. ve 20. yüzyıllarda yaşamış olan İsveçli sanatçılar Karin ve Carl Larsson’un yaratıcı evinden ilham alan koleksiyon, 19 Nisan’dan itibaren dünya çapında seçili H&M mağazalarında ve onlineda sunulacak.
Ann-Sofie Johansson:  “Bu gece böylesine ilham verici insanların üzerinde Conscious Exclusive ürünlerini görmek heyecan vericiydi. Koleksiyonun öncü olmaya devam etmesinden gurur duyuyoruz. Örneğin çiçekli jakarlı parçalar ve Econyl’den üretilen dantelli elbiseler Conscious Exclusive’in bünyesinde barındırdığı özel zanaati ve güçlü feminenliği vurguluyor ve sürdürülebilirlikle modanın ne kadar uyumlu olduğunu gözler önüne seriyor.Conscious Exclusive, gelişim ile inovasyona vurgu yapan sürdürülebilir moda imkânlarının artmakta olduğunu gösteren ve üstün kaliteli ürünler içeren bir koleksiyon. H&M balık ağları ve diğer naylon atıklardan üretilen %100 geri dönüştürülmüş naylon lif olan Econyl’in yanı sıra geri dönüştürülmüş gümüşü de bu yıl ilk kez sunuyor.“H&M Conscious Exclusive kampanyasının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Gezegeni daha iyi korumak adına yapabileceklerimize dair farkındalığı arttırırken böylesine güzel ve sürdürülebilir moda ürünleri tasarlamış olmalarına bayılıyorum.”.

Etİketler