H&M ERDEM KOLEKSİYONU GELİYOR!

H&M'in çok sevdiğimiz işbirlikleri arasına Erdem de katılıyor.

Büyük heyecanla beklenecek H&M koleksiyonlarından biri geliyor! H&M Çiçek desenleri, zarafet ve romantizmi bir araya getiren Londralı Türk tasarımcı Erdem'le  işbirliğini duyurdu.

Koleksiyondaki parçalarsa 2 Kasım'a kadar sürpriz olarak kalacak. Kendi koleksiyonlarında zamansız parçalar gördüğümüz Erdem Moralıoğlu'nun H&M koleksiyonunun da aynı izler taşıması muhtemel. Küresel olarak daha çok kişiye ulaşmanın heyecanını yaşadığını söyleyen tasarımcı koleksiyonun bir öyküsü olacağının da haberini veriyor. 'Kadınsılığı araştıran, keşfeden şeyler beni her zaman büyülemiştir; ister dantel, ister çiçekler, isterse güzelliğin estetiği olsun.' diyen Erdem Moralıoğlu'nun koleksiyonlarındaki çekicilik de buradan geliyor olsa gerek.

2 Kasım'da hem seçili H&M mağazalarında hem de web sitesinde satışa çıkacak koleksiyonun tanıtım filmi ise ünlü yönetmen Baz Luhrmann imzalı. Romantik Fransız bahçelerinde, muazzam güzellikte tasarımlarla çekilen filmi izledikçe, Kasım ayı daha da uzak görünüyor.

Koleksiyondaki parçalar hakkında hazırlanan video dışında başka ipucu verilmese de Erdem Moralıoğlu, Pet Shop Boys'un Being Boring klibindeki büyük bir kır evinde yaşayan gençler, güzel kıyafetleriyle kırlara kaçmaları ve kızlar ve erkeklerin aynı gardırobu paylaşmalarının ona ilham verdiğini söylüyor.

Etİketler