H&M X BALMAIN

H&M'in yeni sezondaki tasarıcı iş birliği, Fransız moda evi Balmain'le olacak!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 18 Mayıs 2015
H&M X BALMAIN
Olivier Rousteing'in kreatif direktörlüğünü yaptığı Balmain, mutlu haberi dün gece Rousteing ev sahipliğinde, Kendall Jenner ve Jourdan Dunn'ın da katılımıyla duyurdu. Modeller, Billboard Müzik Ödülleri gecesinde kırmızı halıda koleksiyonun ilk parçalarını sergilediler. (üstte)

Olivier Rousteing, H&M için hazırlayacağı koleksiyonla ilgili şunları söylüyor: “Bir tasarımcı olarak esas hedefim kendi jenerasyonuma hitap etmek. H&M herkesi Balmain dünyasına getirmek, hayalin bir parçasını gerçekleştirmek ve bir hashtag ile desteklenen beraberlik hareketi olan global #HMBalmaination'ı oluşturmak için eşsiz bir fırsat sunuyor. Bu işbirliği bana son derece doğal geldi: H&M herkesin bağ kurduğu bir marka. Birlikteliğe çağırıyor ve bunu gönülden destekliyorum.”

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson'sa, “Balmain'i H&M'de konuk tasarımcımız olarak görmekten ve herkesin gerçekten katılım sağladığı bir deneyim oluşturmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. Balmain, tasarım ruhu ve sokak giyimi yaklaşımıyla, gösterişli, doğrudan, duyusal ve enerjik benzersiz bir stile sahip. Ayrıca, eğlence ve müzik dünyasıyla yakından ilişkili olması başka bir sürpriz oluşturuyor” diyor.

Koleksiyon, 5 Kasım'dan itibaren dünya çapında yaklaşık 250 mağazada satışa sunulacak.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.