H&M'den büyük kutlama

Sanat, dans ve modanın buluşması

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Ekim 2012
H&M'den büyük kutlama
H&M, Maison Martin Margiela iş birliğini New York'ta yıldızlarla dolu bir gecede kutladı. H&M'in bu etkinlik için seçtiği yer, Manhattan'da kırk yıldır kapalı olan dokuz katlı bir bina oldu. Binanın her katında ayrı bir performansın sergilendiği gecede, dünyanın en önemli koreograflarından Anne Teresa de Keersmaeker da yer aldı. Kumların üstünde dans eden Keersmaeker ve dansçıları, koleksiyondan parçaları da sergilediler.

Geceye katılan ünlüler arasında Kanye West, Julianne Moore, Sarah Jessica Parker, Chase Crawford, Doutzen Kroes, Alan Cumming gibi isimler vardı. Sarah Jessica Parker, koleksiyonla ilgili olarak "Yıllardır Margiela'nın hayranıyım. Onun yaptıklarını kutlamak heyecan verici. H&M'e gelince, şu sıradaki insanlara bakın! Herkesin kolaylıkla iyi tasarımlara sahip olabilmesi ve H&M'in lüksü ulaşılabilir hale getirmesi harika bir şey" dedi.

Koleksiyonun reklam filmiyse ünlü İngiliz yönetmen Sam Taylor Johnson tarafından çekildi. Paris'te çekilen ve 8 Kasım'da yayınlanacak reklamda, dansçı Cyril Baldy, Julia Nobis ve Jamie Bochert gibi modeller yer alıyor. Maison Martin Margiela for H&M koleksiyonu, 15 Kasım'da dünyayla aynı anda sadece İstinye Park H&M'de satışa sunulacak.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.