H&M’LE BAHAR GELİYOR

Hava soğuk ama yeni koleksiyonlar içimizi ısıtmaya devam ediyor!

ELLE Online Editor ELLE ONLİNE EDİTOR 20 Ocak 2015
H&M’LE BAHAR GELİYOR


Dışarıdaki soğuk hava, yeni sezon koleksiyonları için engel değil! Gelecek yazın havası şimdiden içimizi ısıtmaya başladı bile. Bu konuda öncülük eden markalardan biri de şüphesiz H&M...

12 Mart'ta mağazalara girecek bir kapsül koleksiyonla sezonu açmaya hazırlanan marka, cıvıl cıvıl parçalar hazırlamış gelecek bahar için. Şimdiden birkaç tanesine göz koyduğumuz bu koleksiyonu 4 adımda tanımaya ne dersiniz?

ÖNE ÇIKAN PARÇALAR NELER?


Koleksiyona genel olarak bir ‘pijama kafası' hakim. Kimi temalarda tiril tiril ipeklerin üzerine gelen tropikal baskılarla daha egzotik bir hava kazanıyor, kimi temalarda da satenle birleşip klasik ve seksi ‘çizgili erkek arkadaş' pijaması havasına bürünüyor. Farklı kalıpları var. Ama hepsi dökümlü ve son derece cazibeli.

HANGİ RENKLER VAR?


Adeta güneşte solmuş havası veren pastel tonlar. Ancak bu pastellik tüm parçalara bir ‘yaşanmışlık' katıyor. Pembe, şeftali tonları, beyaz, şarap rengi ve lacivert en göze çarpanlar. Kalbimizi çalan renkse hem desenlere hem de tüm parçalara bahar havası katan çimen yeşili.

KUMAŞLAR NASIL?


Kumaşlar tiril tiril ve son derece konforlu. İpek ve saten ön planda. Organik pamuk, tüm tişörtlere seksi ve salaş bir dokunuş katıyor. Bunun dışında jean, jarse ve süet koleksiyonun kalanını tamamlıyor.

OLMAZSA OLMAZLARIMIZ


Bahar gecelerine eşlik edecek pijama kesim, canlı desenli kruvaze ceketler listemizin başında. Stilettolarla değerlendireceğimiz pijama pantolonlarsa ikinci sırada. XXL kanvas çanta ve şapka listemize eklediklerimizden. Bunun dışında tabii ki tropikal desenli fular ve baharın enerjisini pas geçmeyen aksesuarlar da listemize not ettiklerimizden!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.