Hollywood Prada'da

Yeni sezonda yeni isimler

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 19 Aralık 2012
Hollywood Prada'da
Prada yoluna yıldızlarla devam ediyor. 2012 sonbahar-kış sezonunda Gary Oldman, Garret Hedlund, Willem Dafoe ve Jamie Bell gibi isimlerle çalışan marka, bu sezon yine Hollywood'un ünlü isimlerine yer veriyor. 

Benicio Del Toro, Aaron Taylor Johnson, Harvey Keitel ve Dane DeHaan Prada'nın 2013 ilkbahar-yaz reklam kampanyasının yeni yüzleri oldu. Anna Karenina'daki rolüyle merak edilen Aaron Taylor Johnson, Prada'nın yüzü olmasıyla da yükselen çizgisini koruyor. Lawless, The Place Beyond the Pines ve Lincoln gibi önemli filmlerde oynayan Dane DeHaan'da taze bir isim olarak dikkatleri çekiyor. 

Kampanyanın bir önceki aktörlerini Prada podyumunda yürürken de görmüştük. Miuccia Prada'nın farklı bir fikri yoksa, bu seneki isimleri de podyuma taşıyacağını düşünüyor ve merakla bekliyoruz. Prada'dan son bir haber daha var. Marka, 2012 sonbahar-kış koleksiyonundaki eskizlerin yaratıcısı Richard Hanes'le bir araya gelerek onları tişörtlere taşıdı. Beş farklı tasarımla çıkacak tişörtler, 270 dolardan satışa sunulacak.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.