Hollywood Prada'da

Yeni sezonda yeni isimler

Prada yoluna yıldızlarla devam ediyor. 2012 sonbahar-kış sezonunda Gary Oldman, Garret Hedlund, Willem Dafoe ve Jamie Bell gibi isimlerle çalışan marka, bu sezon yine Hollywood'un ünlü isimlerine yer veriyor. 

Benicio Del Toro, Aaron Taylor Johnson, Harvey Keitel ve Dane DeHaan Prada'nın 2013 ilkbahar-yaz reklam kampanyasının yeni yüzleri oldu. Anna Karenina'daki rolüyle merak edilen Aaron Taylor Johnson, Prada'nın yüzü olmasıyla da yükselen çizgisini koruyor. Lawless, The Place Beyond the Pines ve Lincoln gibi önemli filmlerde oynayan Dane DeHaan'da taze bir isim olarak dikkatleri çekiyor. 

Kampanyanın bir önceki aktörlerini Prada podyumunda yürürken de görmüştük. Miuccia Prada'nın farklı bir fikri yoksa, bu seneki isimleri de podyuma taşıyacağını düşünüyor ve merakla bekliyoruz. Prada'dan son bir haber daha var. Marka, 2012 sonbahar-kış koleksiyonundaki eskizlerin yaratıcısı Richard Hanes'le bir araya gelerek onları tişörtlere taşıdı. Beş farklı tasarımla çıkacak tişörtler, 270 dolardan satışa sunulacak.