HOTEL ALTSTADT'DA ATIL KUTOĞLU'NUN TASARLADIĞI MUHTEŞEM ODALAR

Viyana'nın en şık otellerinden Hotel Altstadt'ın her odasını önemli bir tasarımcı yeniliyor. Atıl Kutoğlu'nun tasarladığı odalara Türk motifleri ve canlı renkler hakim.

Sanat kokan şehrin kült binalarından Altstadt Vienna, içinde bulundurduğu modern sanat eserleri ve her odasını farklı tasarımcılara teslim etmesiyle ünlü bir otel.

İznik seramikleri ve Bursa ipek dokumalarıyla dekore ettiği odaların tanıtımı için düzenlediği defilesiyle yine Avusturyalıları baştan çıkaran Atıl Kutoğlu, kervana katılan son moda tasarımcısı oldu.

Odalarda kullanılan kumaşların desenleri Atıl Kutoğlu tarafından yaratılıp özel olarak Bursa'da dokutuldu. Odalarda canlı renk ve desenler kullanılmasına rağmen rafine bir minimal şıklık hakim. Atıl Kutoğlu'nun tasarladığı odaların tanıtımı ELLE Türkiye Yayın Direktörü Işın Görmüş ve Avusturya kraliyet üyelerinin de bulunduğu önemli isimlerin katılımıyla gerçekleştirildi. Davette gerçekleştirilen defile de büyük sükse yaptı. Odaları, tanıtım daveti ve defilesini fotogaleride inceleyebilirsiniz.  Sonra da, Viyana'da tatlı bir bahar tatili için toplayın bavulları... Fotoğraflar: Altstadt Vienna
.